Sistem her açıldığında hata veriyor

reinsy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi her açtığımda bir hata ile karşılaşıyorum. Daha biraz önce Explorer.exe sınıf yok gibi bir şey verdi. Her açtığımda bir hata veriyor. Bazen 20 saniyede bazen 5 saniyede açılıyor. Her antivirus ile tarama yaptım ama bir şey bulamadı. Her hafta format atmama rağmen bu hatalar bitmiyor. PC'de yüklü olan bir şey neredeyse yok. Steam, CS:GO, Valorant başka hiçbir şey yüklü değil. Bu sorunu nasıl çözerim? Her şeyim güncel. Donanımlarla alakalı bir sorunum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem dsoyalarınızda hata mevcut. Temiz kurulum yaptığınız takdirde çözülmesi gerekiyor.

Çözülmüyor ise, HDD'de sorun var gibi. Hard Disk Sentinel programı ile test yapın.

Sistemde virüs var gibime geldi, Kaspersky rescue disk ile temizlemeyi deneyin.

Tüm antivirusler ile tarama yaptım daha 3 gün önce temiz kurulumda yaptım PC tertemiz az önceki hatayı da yeniden başlatarak çözdüm.
Sistem dsoyalarınızda hata mevcut. Temiz kurulum yaptığınız takdirde çözülmesi gerekiyor.

Çözülmüyor ise, HDD'de sorun var gibi. Hard disk sentinel programı ile test yapın.

PC laptop 3 ay önce aldım nasıl SSD sorunu oluyor ki, sorun yüklediğim şeylerden olabilir mi?

Tüm antivirusler ile tarama yaptım daha 3 gün önce temiz kurulumda yaptım PC tertemiz az önceki hatayı da yeniden başlatarak çözdüm.

PC laptop 3 ay önce aldım nasıl SSD sorunu oluyor ki, sorun yüklediğim şeylerden olabilir mi?
O zaman HD Sentinel ve HD Tune Pro ile disklere test yapın.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu uygulayın.

Aldığınız hatalar mavi ekrana sebep oluyorsa minidump dosyasını paylaşın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı