Sistem üzerine sistem kurmak

EnsGunqor

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar yaklaşık bi 7 senedir kullandığım bilgisayarı ufaktan tekrar toplamak istiyorum. Elimde toplu para yok o yüzden parça parça alıp şuanda kullandığım kasaya takmak istiyorum sistemi altta paylaşıyorum. Şimdi işin aslı bu toplama işi hakkında falan bilgim yok. İşte güç kaynağı falan ne kadar bilgim yok. Hangi parçalardan başlamalıyım? Ya da olur mu?

1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar yaklaşık bi 7 senedir kullandığım bilgisayarı ufaktan tekrar toplamak istiyorum. Elimde toplu para yok o yüzden parça parça alıp şuanda kullandığım kasaya takmak istiyorum sistemi altta paylaşıyorum. Şimdi işin aslı bu toplama işi hakkında falan bilgim yok. İşte güç kaynağı falan ne kadar bilgim yok. Hangi parçalardan başlamalıyım? Ya da olur mu?

Eki Görüntüle 204837 Eki Görüntüle 204838

Merhaba arkadaşım. Aradğınız soruya cevabı bu bölümde değil, aşağıdaki linkte konu açarsanız daha kolay bulabilirsiniz. Burası modifikasyon bölümü. @Mikail Fidan hocam rica etsem arkadaşa yardımcı olurmusunuz?

Bilgisayar Toplama

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı