[Site Kapanmış] Mandalinev.com sitesi güvenilir mi?

İyi akşamlar peki ürünü aldınız mı ya da kargo şirketinden ürünü teslim alındığına dair bilgi mesajı geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Cimer e yazdım yarın da polise gidicem bakalım ne cikacak

Şu yorumlardan bunu anlamalıydık aslında hepsi sahte, aceleci davrandık. İphone 14 pro max almış siteden babası çok memnun kalmış yalanını senin …
İphone 14 serisi 23 eylül de teslim edilmeye başladı, baban ne ara kullandı da memnun kaldı!

Dosya Ekleri

• 6032B72F-F583-4613-9776-DA77CA58D0C1.png
    6032B72F-F583-4613-9776-DA77CA58D0C1.png
    95,5 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleme:
Ben Cimer e yazdım yarın da polise gidicem bakalım ne cikacak

Şu yorumlardan bunu anlamalıydık aslında hepsi sahte, aceleci davrandık. İphone 14 pro max almış siteden babası çok memnun kalmış yalanını senin …
İphone 14 serisi 23 eylül de teslim edilmeye başladı, baban ne ara kullandı da memnun kaldı!
Hiçmi şansımız yok yani biraz ümidimiz çok yoğun galan diye geri dönüş yukarıda bir kişiye ne yapmamız gerekiyor şimdi moralim acayip bozuk

Ben de alışveriş yaptım ama ortada hiç bir şey yok, gitti 38 bin kargoya verildi diyor hala ucuz diye kandık, benim gibi mağdurlar çok.

Az önce canlı destekten böyle bir mesaj aldım.

"Değerli müşterimiz, aşırı yoğunluk ve azami miktarda sipariş ve kargo sayısı nedeniyle sistemlerimizde ve arka planda ki operasyonel sürecimizde çok ciddi bir şekilde aksaklıklar meydana gelmiş olup bu nedenle sözünü verdiğimiz kargo çıkış tarihleri ve iade süreleri ile ilgili birkaç günlük ek süre uzamaları durumu oluşmuştur en kısa sürede siparişleri hızlı bir şekilde kargoya verebilmek ve teslim olmasını sağlamak veya iade işleminizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz bu süreçte sadece kargolama değil aynı zamanda iletişim hatlarımızdan 0312 963 0073 numaralı çağrı merkezimiz ve web sitemizde ki canlı yardım ile epostalarımızda çok ciddi manada aşırı yoğunluk sebebi ile iletişim sıkıntıları oluşmaktadır sürekli olarak aynı anda binlerce kişinin yüklenmesi sebebi ile bu durumda personel sayımız ve nitelikli insan kaynağı gücümüz yetersiz kalabilmektedir bu süreçte beklemenizi anlayış ve sabır göstermenizi önemle rica ederiz sipariş durumlarınız güncellenmekte ve tarafınıza SMS ve mail olarak dönüşler yapılmaktadır lütfen herhangi bir panik yapmayınız, kaosa sebep olabilecek paylaşımlardan, eylemlerden ve davranışlardan uzak durunuz yapacağınız tüm negatif unsurlar şirketimizi daha da zor duruma sokarak konu ile ilgili süreçlerin hızlanmasına değil yavaşlamasına sebep vermektedir bu nedenle çözümsel yaklaşım ve iş birliğinizden ötürü şimdiden anlayışınıza ek olarak ayrıca teşekkürlerimizi sunarız iyi günler dileriz."

Bana mesaj bile gelmedi bunlar dolandırıcı ya da öyle olmaya karar verdiler.

Arkadaşlar, site hala aynı gün kargo diyerek ürün pazarlıyor, ben 10 gündür bekliyorum, çok büyük vurgun yükleniyor.

Son düzenleme:
Şu an savcılıktayım şikayette bulunuyorum, bankaya da gittim talepte bulundum.
Bundan başka elden bir şey gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitede bulunan yorumlar sahte muhtemelen. satılan bir ürünün didpiritörü ile yazıştım öyle bir sitede satışımız yoktur diyor ama ürünün altında dolu memnuniyet msjları var ve site 7.aydan beri aktif 1 yıldır kullanıyorum yazıyor yorumlarda çelişkili😔
Ziraat bankasını bağlı olduğu şubeyi aradım hesabı incelemeye alsınlar diye zaten dün bloke konmuş hesaba bu saatten sonra zaman kaybetmeden savcılığa gitmeliyiz elektronik ortamda şikayet edilebilecek yerlere şikayetimi de yaptım siber suçlara başvurdum inşallah paramızı alabiliriz

Güvenilir. Hiç sahte, defolu yada ürün gelmedi şikayeti yok. İPhone 14 pro gibi fiyati uçuk telefon sipariş edilmiş o bile gönderilmiş gözüküyor.

Yanlış dediğin sadece rengi farklı gönderilmiş. Oda çözüldü gözüküyor.
Yok hocam yorumlarin çoğu sahte, sikayetvar da ki olumlayan yorumlarda sahte

Geçmiş olsun arkadaşlar bu konuyu yasal olarak takip edelim bişey çıkar mı bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı