Sivasspor 1 - 1 Fenerbahçe

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
22 yaşındayım. Ben ömrü hayatım boyunca bu kadar darmadağın bir Fenerbahçe izlemedim. Görüşleriniz neler?

Kulüpte bir ciddiyet ve istek arzu kalmadı. Kulübün kimyası bozuldu. Yıllardır gelmeyen şampiyonluk da baskıyı arttırınca, tesisin kapısından giren oyuncu 1 haftada kaybolup gidiyor.

Maçın saatini, gününü, kimle oynanacağını bile bilmiyorum artık. Maçın özetine denk gelirsem sonucundan haberim oluyor. Takıma karşı bir merak bırakmadılar. Kazansa sevinmiyoruz, kaybetse üzülmüyoruz, sonuç hep başarısızlık buna alıştırdılar milleti, büyük projesi hayırlı olsun.

Fanatik takım tutmam maçı 80 de bıraktım fenerli arkadaşlara büyük saygım var nasıl dayanıyorlar takımlarına her neyse maç bence sivassporun hakkıydı adamlar kevgire çevirdi Fenerbahçe'yi.

İlk yarı 50 tane gol kaçırırsan ikinci yarıda böyle berabere kalırsın. Normal yani. Tisserand o golü atamayacak ve 10M euro veridiğimiz İrfan Can o golü atamayacaksa biz neyi bekliyoruz? Büyük takımsan herkesin yendiği Altay, Rizespor, Malatyaspor gibi takımları yenmek zaten kolay sen herkesin öyle yenemediği Başakşehir, Sivasspor, Karagümrük, Konyaspor gibi takımları yeneceksin. Sivas deplasmanında oynuyorsun, bu sene Sivas'ta hiç yenilmemiş Sivasspor'a karşı oynuyorsun. İlk yarıda o golleri kaçırırsan berabere kalmamız zaten normal.
Fanatik takım tutmam maçı 80 de bıraktım fenerli arkadaşlara büyük saygım var nasıl dayanıyorlar takımlarına her neyse maç bence sivassporun hakkıydı adamlar kevgire çevirdi Fenerbahçe'yi.

İlk yarıyı izlemediğini varsayıyorum.

22 yaşındayım. Ben ömrü hayatım boyunca bu kadar darmadağın bir Fenerbahçe izlemedim. Görüşleriniz neler?
Berke miyop sanırım. Onun dışında bence kırılma anı Novak'ın sakatlanmasıydı. Novak sakatlandıktan sonra Osayi bek oynamaya başladı, kanatta gayet iyiydi ama mecburi olarak bekte oynadı. Bu takıma bir bek transferi net şekilde lazım. Nazım'da hiç iyi değil. Onun dışında İsmail Hoca'nın ilk yarıda oynattığı oyunu beğendim, ama çok net pozisyonlar kaçtı, bu İsmail Hoca'nın suçu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı