Sıvı soğutma soğutmuyor

burakkurtulmus

Hectopat
Daha fazla  
Dün ekran kartımda sorun oldu çıkarıp BIOS pilini ters takarak reset attım tekrar açtıktan sonra sıvı soğutmadan ses geliyor ve soğutmuyor. Aşırı sıcaklık uyarısı veriyor. Herhangi bir uyarı ışığı da yanmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebini buldum sıvı soğutmanın kendi kontrolcüsü olduğu için anakart üzerinde gözükmüyormuş.

Onun anlamı desteklemiyor demek ama, sıvı soğutucuyu tanımadığım için, BIOS'u sıfırlamadan önce çalışıyor dediğin için, maalesef zorlu yolara ittin bizi😞 sorun halolduysa güzel geçmiş olsun. Bize desen kendi kontrolcüsü var bu kadar uğraşmazdık, strese girmezdin :) İşte en güzeli en basiti bir PSU ile denemek bu kadar önemli.

Onun anlamı desteklemiyor demek ama, sıvı soğutucuyu tanımadığım için, BIOS'u sıfırlamadan önce çalışıyor dediğin için, maalesef zorlu yolara ittin bizi😞 sorun halolduysa güzel geçmiş olsun. Bize desen kendi kontrolcüsü var bu kadar uğraşmazdık, strese girmezdin :) işte en güzeli en basiti bir PSU ile denemek bu kadar önemli.

Hayır yanlış anladınız beni anakartta n/a yazmasının sebebi buymuş sorunu çözemedim ama teşekkürler yardımlarınız için.

Geri
Yukarı