Sıvı soğutucu montajı sonrası bilgisayar açılmıyor

Hml44

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sıvı soğutucu almıştım, montajını yaptıktan sonra bilgisayar açılmıyor sebebi nedir? Tüm kablolar bağlı ben bir sorun görmedim buna sebep olacak. RAM'leri ekran kartını çıkar tak yaptım kaç kere gene düzelmedi ekranda sinyal yok yazıyor hala, bilen biri bilgilendirirse sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_9827.jpeg
    IMG_9827.jpeg
    138,4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_9826.jpeg
    IMG_9826.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_9826.jpeg
    IMG_9826.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_9827.jpeg
    IMG_9827.jpeg
    138,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_9829.jpeg
    IMG_9829.jpeg
    177,1 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Merhaba sıvı soğutucu almıştım, montajını yaptıktan sonra bilgisayar açılmıyor sebebi nedir? Tüm kablolar bağlı ben bir sorun görmedim buna sebep olacak. RAM'leri ekran kartını çıkar tak yaptım kaç kere gene düzelmedi ekranda sinyal yok yazıyor hala, bilen biri bilgilendirirse sevinirim.

Soğutucuyu dengesiz ve fazla sıktıysanız pinleri eğmiş olabilirsiniz, soğutucuyu biraz gevşetip deneyin.

Yani soğutucu ile pek de bir alaka kuramadım zaten. Takarken anakarta bir şey mi oldu diyeceğim olmamıştır yani.
BIOS pilini söküp taktın mı?
Evet çıkarıp taktım gene bir şey olmadı

Yani soğutucu ile pek de bir alaka kuramadım zaten. Takarken anakarta bir şey mi oldu diyeceğim olmamıştır yani.
BIOS pilini söküp taktın mı?
Onu da denemiştim sorun hala aynı

Aynı sorun bendede var. Sistem kendiğinden kapandı ve tüm herley çalışıyor fakat görüntü yok siyah ekran

Geri
Yukarı