Siyasi görüşünüz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bre gafil o herif dediğin cennet mekan sultanı kim sevmez bilir misin siyonistler sevmez ittihatçılar sevmez hain paşalar sevmez osmanlıyı yıkmaya çalışan sevmez.
"Hain paşalar" komik. O paşalar Osmanlı için senin sulalenden fazla çabaladı. Yahudi veya siyonistler zorla sever, o dönem Rusyada resmen bir holokost oluyordu çünkü.

"Hain paşalar" komik. O paşalar osmanlı için senin sulalenden fazla çabaladı. Yahudi veya siyonistler zorla sever, o dönem Rusya'da resmen bir holokost oluyordu çünkü.

'Benden sonra devleti 10 yıl idare etsinler, 100 yıl idare ettik desinler. Osmanlıyı bölen paşalar mı osmanlı için çabaladı gafilsin sen gafil ne dediğini kendin bile bilmiyorsun.

"Hain paşalar" komik. O paşalar osmanlı için senin sulalenden fazla çabaladı. Yahudi veya siyonistler zorla sever, o dönem Rusya'da resmen bir holokost oluyordu çünkü.

Cumhuriyeti kuranlar kimin yaptırdığı okulda okumuş bir araştır.

Bre gafil o herif dediğin cennet mekan sultanı kim sevmez bilir misin siyonistler sevmez ittihatçılar sevmez hain paşalar sevmez osmanlıyı yıkmaya çalışan sevmez.

O sevdiğin adam o zamanlar da hala ülkenin başında olsaydı muhtemelen deden baban vb İngiliz olacaktı bu küfür değil ön görüdür ki buna yetkim var tarih bilimciyim belgem var. İsterseniz banlayın demeseydim gece rahat uyuyamazdım...

Bunun din düşmanlığı ile ne alakası var?

Ben kimseye din düşmanı demedim ki, asıl senin yazdığın ne alaka? "Solcular şöyle iyi şeyler yaptı, böyle iyi şeyler yaptı." deyip sol romantizmi yapan arkadaşa solcuları neden samimi bulmadığımı açıkladım. Hiç mi okuduğunuzu anlama kabiliyetiniz yok? En azından anlamayı dene.

'Benden sonra devleti 10 yıl idare etsinler, 100 yıl idare ettik desinler. Osmanlıyı bölen paşalar mı osmanlı için çabaladı gafilsin sen gafil ne dediğini kendin bile bilmiyorsun.

Cumhuriyeti kuranlar kimin yaptırdığı okulda okumuş bir araştır.

O okuları yaptıranlar zaten sultanlar ahahaaah. Koloni haline gelmesiyle iç işlerine karıştırmışlar.

Sal hocam iyi değil arkadaş :D

Ben kimseye din düşmanı demedim ki, asıl senin yazdığın ne alaka? Arkadaş "Solcular şöyle iyi şeyler yaptı, böyle iyi şeyler yaptı." deyip sol romantizmi yapan arkadaşa solcuları neden samimi bulmadığımı açıkladım. Hiç mi okuduğunuzu anlama kabiliyetiniz yok? En azından anlamayı dene.
Birader balık hafıza mi var?

Sol kısım din düşmanlığı yapmamıştır. Dindarlar bunu böyle yorumlamıştır. Sol taraf din düşmanlığı yapmak yerine camisi olmayan köye cami, imamı olmayan yere imam göndermiştir. Demiş @Ulunay .

Senin yazdığın cevap:
Ne zaman PKK'ya karşı bir harekât başlatsak sol kısım ve sol görüşlü öğrenciler "barış yürüyüşleri" düzenlemeye başlar hep nedense, görüyoruz bunları. Ama PKK askerlerimizi, öğretmenlerimizi şehit ettiğinde sol görüşlülerin hiç "barış yürüyüşü" yaptığını görmedim ben. O yüzden bu sol romantizmi bana o kadar samimiyetsiz ve komik geliyor ki :D Neyin ne olduğunu bilmediğimizi mi sanıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı