Sizce 6s nasıl olacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merakla bekliyorum açıkçası. Eğer dediğimiz gibi bir donanım çıkarsa ilk günlerde bile satın alabilirim :). Ama ne kadar doğru olur bilemem, lakin ilk jenerasyon telefonların hatalı olma payları daha yüksek gibi geliyor bana ?
İlk üretim iPhonelarda kronik hatalar olabiliyor ama bakalım Apple bu yıl şaşırtıp hatasız olarak piyasaya sürebilir cihazları.

İsterseniz bekleyip sonra alabilirsiniz, yinede size kalmış birşey.

Basit, 6S çıktıktan bir süre sonra veya çıktığı anda iOS 9 gelir, ondan sonra 6 kasmaya başlar. Veya iOS 10'da kasmaya başlar. Herneyse, her şekilde kastıracaklar önceki telefonlarını. Apple sonuçta. Pek bir beklentim yok... 4S gibi bir telefon yapamayacakları ortada zaten. Oyuncağa çevirdiler iOS'u. Eskiden ne güzeldi, oyuncak gibi simgeler yoktu iOS 6'ya kadar. Steve Jobs öldü anında adamın yaptıklarının üstünü karaladılar. Büyük telefon yapmayacağız dedi Steve Jobs, yaptılar. Gerçekçi simgeler daha mantıklı dedi Steve Jobs, o öldükten hemen sonra oyuncak gibi simgelere geçildi... Oysaki Apple adlı şirketi kurtaran adam Steve Jobs. Fanboyluk yaptığım yok bu arada. Apple telefonları ailemdeki herkes kullanıyor. Dolayısıyla araştırdım, böyle bir sonuca ulaştım bende.

Basit, 6S çıktıktan bir süre sonra veya çıktığı anda iOS 9 gelir, ondan sonra 6 kasmaya başlar. Veya iOS 10'da kasmaya başlar. Herneyse, her şekilde kastıracaklar önceki telefonlarını. Apple sonuçta. Pek bir beklentim yok... 4S gibi bir telefon yapamayacakları ortada zaten. Oyuncağa çevirdiler iOS'u. Eskiden ne güzeldi, oyuncak gibi simgeler yoktu iOS 6'ya kadar. Steve Jobs öldü anında adamın yaptıklarının üstünü karaladılar. Büyük telefon yapmayacağız dedi Steve Jobs, yaptılar. Gerçekçi simgeler daha mantıklı dedi Steve Jobs, o öldükten hemen sonra oyuncak gibi simgelere geçildi... Oysaki Apple adlı şirketi kurtaran adam Steve Jobs. Fanboyluk yaptığım yok bu arada. Apple telefonları ailemdeki herkes kullanıyor. Dolayısıyla araştırdım, böyle bir sonuca ulaştım bende.
Konumuzla alakası ne anlamadım doğrusu ?

Tasarım aynı kalır. İşlemci A9 olur. Arka kameranın 12 Mp olacağına dair söylentiler vardı. Ses kalitesi daha iyi olur. Ram aynı kalabilir. Daha pahalı olur. Tahminimce 2800 TL den Türkiye' ye giriş yapar.

Tanıtımın yapılacağı güne kadar hiç açıklama olmaz mı telefon hakkında bilgi falan ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı