Sizce Burak Oyunda Neden izlenmiyor?

Bu videoda bir yerde anlatıyordu. Zamanınız varsa izleyin derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun o kısmının özeti: Enes abimiz, Burağa beraber bir içerik yapma fikrinde bulunmuş. Sonrasında Burak kabul etmiş. Aklına diss şarkısı yapma fikri gelmiş ve bunu Enes'le paylaşmış. Sonrasında Enes, Burak'la bir daha konuşmayıp, aradan biraz zaman geçtikten sonra @hadwiger'in attığı diss şarkısını paylaşmış. Dediği bu şekilde.

Youtube'da uzun süre kalmak isteyen birisi zaman zaman, trendlere göre kanal türünü değiştirmeli. Bunu başaranların en iyi örneği Orkun Işıtmak o da eskiden full oyun videoları çekiyordu, şimdi kanal konseptini değiştirdi, değiştirmeseydi belki de o Burak Oyunda gibi unutulup gidecekti, MuratAbiGf'yse bu konuda biraz geç kaldı ama o da uğraşıyor kanalı kurtarmaya. Trendlere ayak uydurmak influencerlar için çok önemlidir.

Farklı tarzlarda oyun çekmesi ve Youtube algoritması yüzünden izlenmiyor. Youtube Türkiye'nin oyun trendleri şu an şu şekilde: PUBG mobile, Brawl Stars ve Minecraft. Bu oyunları çekmezseniz pek izlenme şansınız yok. Ha birde Minecraft falan dedim ama, survival falan değil. Yok bebek giydirme, yok bilmem ne bana saldırdı türdeki içerikler. Burak ise böyle içerikler çekmek yerine farklı türlerde oyunları oynuyor. Aynı şekilde Mete'de (EasterGamersTV) farklı türlerde oyunlar çekiyor ve o da izlenmiyor.

Farklı tarzlarda oyun çekmesi ve Youtube algoritması yüzünden izlenmiyor. Youtube Türkiye'nin oyun trendleri şu an şu şekilde: PUBG mobile, Brawl Stars ve Minecraft. Bu oyunları çekmezseniz pek izlenme şansınız yok. Ha birde Minecraft falan dedim ama, survival falan değil. Yok bebek giydirme, yok bilmem ne bana saldırdı türdeki içerikler. Burak ise böyle içerikler çekmek yerine farklı türlerde oyunları oynuyor. Aynı şekilde Mete'de (EasterGamersTV) farklı türlerde oyunlar çekiyor ve o da izlenmiyor.
Saçma sapan bebek videolarını çekeceklerine izlenmemelerini tercih ederim. Mete abinin durumu biraz daha iyi.

Geri
Yukarı