Burak Oyunda neden izlenmiyor?

SusamliCocuk

Femtopat
Daha fazla  
Gece gece aklıma geldi birkaç eski GTA oynanış videolarını izledim duygulandım şimdi ki durumuna baktım ve bayağı içler acısı ve hiçbir şekilde şimdiki yeni nesil çocuklar izlemiyor o kanalı, beni üzdü biraz keşke kendini biraz daha geliştirseydi ve yeni çocuklara tanıtsaydı peki sizce niye izlenmiyor? Şimdi bir fikri olan var mı? Varsa paylaşabilirsiniz teşekkür ederim.

Onun "prime" zamanındaki çoğu izleyicisi büyüdü çünkü. Aynı durum BFC, LeHamam gibi kanallar için de geçerli. Arz talep meselesi, yeni jenerasyonun ilgisini Burak Oyunda çekmiyorsa Ahmet Oyunda çekiyordur. Yapacak bir şey yok.

Zamanında kim tarafından bilmiyorum fakat Burak Oyunda'nın videoları hiçbir şekilde karşımıza çıkmıyordu. Abone olsanız, her videosuna like atsanız bile çıkmıyordu. O zamandan sonra izlenmemeye başlandı. Şu an canlı yayınları fazla izleniyor.

Gece gece aklıma geldi birkaç eski GTA oynanış videolarını izledim duygulandım şimdi ki durumuna baktım ve bayağı içler acısı ve hiçbir şekilde şimdiki yeni nesil çocuklar izlemiyor o kanalı, beni üzdü biraz keşke kendini biraz daha geliştirseydi ve yeni çocuklara tanıtsaydı peki sizce niye izlenmiyor? Şimdi bir fikri olan var mı? Varsa paylaşabilirsiniz teşekkür ederim.
Hocam Burak Oyundanın kitlesi evli barklı kişiler yani onun kitlesi artık büyüdü artık oyun videolarının modası geçti gitti ve Burak'a helal olsun hala bozmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı