Sizce Burak Oyunda Neden izlenmiyor?

Sen galiba 2013 videolarını izledin 2013'te hakkaten çok küfür ediyordu saçma hareketler yapıyordu sonrasında hiçbir saçma hareket göremedim sadece korku oyunlarında.O da normal bir şey bende yapıyorum o saçma hareketleri korku oyunlarında.
Hayır direkt anasayfadaki video bile rezil. Ben @Onur Altuğ Sever den biraz daha fazla dayanabildim bir Vallhalla videosunu da izleyeyim dedim, o bile çok saçma hareketler içeriyor. 10 saniye durulmaz Çin işkencesinden hallice.

Merak ettim gerçekten, videoda ne gördünüz de dayanamadınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoydu. Açılışına dayanamadım. Videonun kalanında normal davranıyor olabilir ama bana bu kadarı yetti.

Yine de tartışmanın uzaması taraftarı değilim. Herkesin zevkleri ayrı, hoşunuza gidiyor olabilir. Ben sevemedim.

Yükselişi çok çabuk düşen YouTuber'lardan birisi ama hala videolar çekiyor.
Bir de şöyle bir etken de var kanalı inanılmaz fazla salmış izlenmelerinin çok aşağıya doğru düşmesi gayet normal zaten düşmese bir gariplik olurdu.

6 yıldır aktif olarak YouTube kullanıyorum (günlük en az 2 en fazla 12 saat) Burak Oyunda'nın yeni türediği dönemler kimse neden izlendiğini neden o kadar abonesi olduğunu bilmiyordu. Halen de öyle. Burak Oyunda'yı savunanlar yeni türedi durup dururken bUrAk oYuNdA dEğErİnİ bİleMeDiK diye ortalıkta dolanıyorlar.

Soruya gelecek olursak: çok kısa ve kolay bir cevabı var. İzlenmiyor çünkü izlenmeyi haketmiyor. 6 yıldır sadece Minecraft çekip oraya buraya laf atan adama kimse saygı duymaz kimse izlemez (sizin gibiler hariç).
Çok ileri gittiğinizi düşünüyorum. Burak Oyunda zamanının en popüler youtube kanalıydı ve 2-2.5 senede öyle kaldı ancak diğer youtuberler ( enes batur,orkun ışıtmak gibi ) abone için yapmaıdkları şakrabanlık kalmadı. İnsanlarda bunları beğendi. Artık yeni nesil oyun videoları izlemiyor oyun yorumları ve şakrabanlıklar izliyor. Ben zamanında GTA 5 ile nasıl yükselişe geçti ise bu dönemdede GTA 6 ile yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Burak Oyundanın patlamaları GTA 4 ve GTA 5 ile oldu. Ayrıca yanlış anlaşılmasın Orkun Işıtmak'ı çok severim (bazı yaptıklarını beğenmesemde) ilginç serileri var. Bence izlenmenin ana sebebi izleyenlerinin yaşlarının büyümüş ve Burak Oyunda nasıl 25 yaşına geldiyse onlarında 20 21 22 yaşlarında olduğunu düşünüyorum ayrıca önerilenlere çıkmadığı için yeni nesilinde haberi yok. Kendisi ise önerilenlere çıkmamasının sebebinin algoritmayla alakalı olduğunu düşünüyor. Bence haklı da trendlerde oyunlara giriyorum ortalar ve aşağıdakilerin izlenme sayısı 24 saat içerisinde 35 40 bin, Burak Oyundanınkide o civarlarda dolaşıyordu ve görünmüyordu. Şu zamanlar aktif olan izleyicileride çok fazla izlemediği için ciddi düşüşte.
Bro bu konuda adımdan nasıl eminsem o kadar eminim. Burak, Enes onu sollayıp geçince de çok laf attı daha geçen sene Enes'e dolaylı yoldan laf yaptığı videosu telif yedi. :D Bak adam içeriğini üretse, adam gibi videosunu çekse, emeğini verse amenna ama adam 6 yıl boyunca sadece Minecraft çekip üstüne bir de sürekli millete laf attığı için izlenmemeye başladı. İyi ki de izlenmiyor.

Az önce sana vaktimi ayırarak bot attığını kanıtladım ve hala buna karşı mı geliyorsun? Yok aga tartışma yapılmaz sizinle. İyi günler iyi sosyaller.
Enes Batur denilen bot ve sadece 9-15 yaş arası kitlesi olan kişinin fanboyu olduğunuz anlaşıldı. Özgün ve kendi düşüncelerinizi iletmelisiniz. Sizin gibi FanBoylara yer yok.

Geri
Yukarı