Sizce Burak Oyunda Neden izlenmiyor?

İlk izlediğimde videosunun başlangıcındaki değişik bağırmasından dolayı videoyu nasıl kapatacağımı şaşırmıştım. Öyle değişik girişten sonra insanlar zaten nasıl izliyor diye düşünüyordum. İsabet olmuş izlenmemeye başlaması. Hala video girişleri öyle mi bilmiyorum ama bence çok iticiydi.

Hele varya videosuna manitasını koyan YouTuber'lardan nefret ediyorum.
Burak oyundadan değil koyan bir sürü kişi var.

Adamın 1500 küsur videosu var sadece 5 tanesine koydu.
Yükselişi çok çabuk düşen YouTuber'lardan birisi ama hala videolar çekiyor.
Bir de şöyle bir etken de var kanalı inanılmaz fazla salmış izlenmelerinin çok aşağıya doğru düşmesi gayet normal zaten düşmese bir gariplik olurdu.

Zaten adam izlenme umrumda değil diyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoydu. Açılışına dayanamadım. Videonun kalanında normal davranıyor olabilir ama bana bu kadarı yetti.

Yine de tartışmanın uzaması taraftarı değilim. Herkesin zevkleri ayrı, hoşunuza gidiyor olabilir. Ben sevemedim.

Sadece açılışını beğenmemişsin işte sen bir de 2015'deki videolarına bak :D.
Mercedes sevdiği içindir.

Keşke lambo sevseydi.
Ben.

Burak Oyunda'yı daha 700 bin abonesi varken izliyordum. Ara sıra videolarını izlerim.

San Andreas'ı ilk attığında izlemeye başlamıştım yani 2013 gibi.
Neden çok yazdın demeyin bir daha yazmayacağım hepsini elden geçiriyorum.
Linke tıkladım, ana sayfasındaki video oynamaya başladı ve hemen durdurdum. Başkasını bilmem ama bana göre aşırı itici.

Bana göre normal.
Farklı tarzlarda oyun çekmesi ve YouTube algoritması yüzünden izlenmiyor. YouTube Türkiye'nin oyun trendleri şu an şu şekilde: PUBG Mobile, Brawl Stars ve Minecraft. Bu oyunları çekmezseniz pek izlenme şansınız yok. Ha bir de Minecraft falan dedim ama, Survival falan değil. Yok bebek giydirme, yok bilmem ne bana saldırdı türdeki içerikler. Burak ise böyle içerikler çekmek yerine farklı türlerde oyunları oynuyor. Aynı şekilde Mete'de (eastergamerstv) farklı türlerde oyunlar çekiyor ve o da izlenmiyor.

PUBG Mobile çekti 50 k Minecraft 70 k civarı yani oyunla alakası yok yeni çıkan oyun bile 30 k.

YouTube Türkiye'nin ilk 100.000, 500.000 ve 1.000.000 aboneye ulaşan kanalı Burak Oyunda idi. 2015 yıllında dünyada en çok izlenen 100 kanalı arasında 85. sıradaydı. O zamanları çok iyi hatırlıyorum, attığı videolar bir günde 800.000 - 900.000 hatta 1.000.000 izlenmeye ulaşıyordu. Fakat şu anda kendisi 3.26 milyon aboneye sahip olmasına rağmen videoları bir haftada zar zor 100.000 izleniyor. Kendisi bu duruma YouTube algoritmasına bağlıyor ve bence haklı. Kanalına girip bakmasam video attığından haberim olmayacak resmen, önerilenlere hiçbir şekilde çıkmıyor. Bildirim desen zaten yok. Bazı insanlarda içeriğini değiştirmeyip hala oyun videosu çektiği için kanalının düşüşte olduğunu söylüyor. Şu an Türkiye'deki oyun kanallarının ne kadar fazla izlendiğini biliyorsunuz, bence bu saçma bir sebep. Ben Burak Oyunda'yı 2013 yılından beri, daha ilk okula gitmeye başlamamışken takip ediyordum; halen daha videolarını çok severek izliyorum. Ne yalan söyleyeyim eskisi kadar enerjik değil artık. Tabii bunun sebebi de büyümesi. Videolarına bağırarak giriş yaptığı zamanlar 17-18-19 yaşlarındaydı. Şu an 25 yaşında, okulu bitmek üzere ve sevgilisi Tuğbiş'e evlenme teklifi etti, artık eskisi gibi hareketler yapmasını beklememeliyiz. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Kendisini takip etmem, Youtuber'ları izlemediğim için bilmiyorum. Fakat, içerik hırsızı olmadığın, insanlarla alay etmediğin, çıkardığın filmlerde kendini kahraman gibi göstermediğin sürece izlenmezsin.

Adamın 1500 küsur videosu var sadece 5 tanesine koydu.

Zaten adam izlenme umrumda değil diyor.

Sadece açılışını beğenmemişsin işte sen bir de 2015'deki videolarına bak :D.

Keşke lambo sevseydi.
Ben.

San Andreas'ı ilk attığında izlemeye başlamıştım yani 2013 gibi.
Neden çok yazdın demeyin bir daha yazmayacağım hepsini elden geçiriyorum.

Bana göre normal.

PUBG Mobile çekti 50 k Minecraft 70 k civarı yani oyunla alakası yok yeni çıkan oyun bile 30 k.

Kardeşim Burak oyundadan değil demişim
Vallahi bu forumdakilerin anlama sorunu var

YouTube Türkiye'nin ilk 100.000, 500.000 ve 1.000.000 aboneye ulaşan kanalı Burak Oyunda idi. 2015 yıllında dünyada en çok izlenen 100 kanalı arasında 85. sıradaydı. O zamanları çok iyi hatırlıyorum, attığı videolar bir günde 800.000 - 900.000 hatta 1.000.000 izlenmeye ulaşıyordu. Fakat şu anda kendisi 3.26 milyon aboneye sahip olmasına rağmen videoları bir haftada zar zor 100.000 izleniyor. Kendisi bu duruma YouTube algoritmasına bağlıyor ve bence haklı. Kanalına girip bakmasam video attığından haberim olmayacak resmen, önerilenlere hiçbir şekilde çıkmıyor. Bildirim desen zaten yok. Bazı insanlarda içeriğini değiştirmeyip hala oyun videosu çektiği için kanalının düşüşte olduğunu söylüyor. Şu an Türkiye'deki oyun kanallarının ne kadar fazla izlendiğini biliyorsunuz, bence bu saçma bir sebep. Ben Burak Oyunda'yı 2013 yılından beri, daha ilk okula gitmeye başlamamışken takip ediyordum; halen daha videolarını çok severek izliyorum. Ne yalan söyleyeyim eskisi kadar enerjik değil artık. Tabii bunun sebebi de büyümesi. Videolarına bağırarak giriş yaptığı zamanlar 17-18-19 yaşlarındaydı. Şu an 25 yaşında, okulu bitmek üzere ve sevgilisi Tuğbiş'e evlenme teklifi etti, artık eskisi gibi hareketler yapmasını beklememeliyiz. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Çektiği oyunlar gündemde oyunlar değil minecraft ı artık çocuklar bile izlemiyor.

Geri
Yukarı