Sizce çok mu kiloluyum?

Reis gideceksin spora malzemelerini götüreceksin havlu atlet külot vb şeyler sonra kulaklığı takacaksın six packleri düşüneceksin, kafeye oturduğunda kızlar "çok tatlıymış no alsak mı acaba" demelerini düşüneceksin o sırada basacaksın kola bacağa ağırlığI ve ZIBAAAMM efsane vücut yapacaksın. Yediklerine de dikkat edeceksin arada kaçamaklar yapabilirsin

Sıkıntı olmaz bence. Ama en azından mayıs sonu gibi başlayabilirsiniz.
Okul bitince ek iş yapacağım para kazanmak için. Mayısta çalışamam. Belki Hafiften evde bişeyler yaparım.

Reis gideceksin spora malzemelerini götüreceksin havlu atlet külot vb şeyler sonra kulaklığı takacaksın six packleri düşüneceksin, kafeye oturduğunda kızlar "çok tatlıymış no alsak mı acaba" demelerini düşüneceksin o sırada basacaksın kola bacağa ağırlığI ve ZIBAAAMM efsane vücut yapacaksın. Yediklerine de dikkat edeceksin arada kaçamaklar yapabilirsin
Öyle aşırıda bir vücut istemiyorum ama düşünmesi hoş geliyor.

En son ocakta 76-77 kg falandım diye hatırlıyorum sence bir kaç ayda o kadar almış olabilir miyimki? Dediklerini yapıcam ama gece aç uyuyamıyorum hocam. Uyku basmıyor. Spora yazın çalışacağımdan param olacak o zaman başlayacağım. O zamana kadar evde ne yapılabilir?

Akşamleyin 8den sonra çay kahve atıştırmalık bişeyler de tüketmeden olmuyor. Her akşam muhakkak yapıyorum. Bu da mı çok zararlı?
İrade bu demektir zaten (Gerekli kadar yiyip,fazlasını yememek. Ivır sızırlardan kaçmak) yağlanma yapar ve dengeyi ayarlamazsan gider kilo yapar. Vazgeçmek zorundasın,hele ki tatlı vb şeyler aman aman.

Sizce çok mu kiloluyum? Boyum 180, kilom da en son 75-80'di şu an daha kilolu olabilirim belki 85 olmuş olabilirim. Sizce çok mu kilolu duruyorum? Yaşım 16. Vermeli miyim?
Kardeşim bu fotoğrafı dün başkasının konusunda da gördüm nereden alıp bunları yazıyorsanız yazmayın aynı fotoğraf olduğuna yemin edebilirim sen değilsin bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı