Sizce Hala Windows 7 Kullanılabilir mi?

Haemus

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir Windows 10 kullanicisiyim. Canim sıkıldı ve Windows 7 kurmak istedim.
Guvenlik sıkıntı degil, Kaspersky var. Sizce Windows 7 hala kullanilabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan geçmek için bir sebep yok. API ve donanım desteği düşük. Gerek yok.

Sistemine bağlı olarak geçebilirsiniz. Örneğin 4 GB RAM veya üstüne sahipseniz hiç gerek yok geçmenize. 4 GB RAM altı ise Windows 7'ye geçebilirsiniz.

Attiğiniz makalede win7 win10u gececekmis diye soyluyor. Sizce gecer mi ?
Hayır, Windows 10, Windows 7'yi geçecek diyor. Ama burada unutulan bir şey var. İnsanlar Windows 10'a geçmek zorunda bırakılıyor. O yüzden adil bir karşılaştırma olmuyor. Windows 7 güncelleme almayınca geçecektir diye tahmin ediyorum.

Hayır, Windows 10, Windows 7'yi geçecek diyor. Ama burada unutulan bir şey var. İnsanlar Windows 10'a geçmek zorunda bırakılıyor. O yüzden adil bir karşılaştırma olmuyor. Windows 7 güncelleme almayınca geçecektir diye tahmin ediyorum.
Yeni programlar oyunlar tarayıcılar bile windows 10 için güncelleniyor. Bu sistem böyle. XP'den 7'ye geçerkende aynı sistem vardı. Windows 7 kullanıcısı bayağı düşer 2020'de desteği bittiği için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı