Sizce Redmi Note 9 Pro modelini bekleyeyim mi?

Aynen öyle hocam maksimum yüklenme ile gücünün sınırlarını zorluyor normalde o kullanıma erişmen pek mümkün değil. Kişiye göre değişir huawei arayüzü daha stabil ama bana göre.
Hocam telefonu da hiç görmedim, elime alıp incelemeden, internetten de sipariş etmek istemiyorum, teknoloji mağazaları da virüsten dolayı kapalı, napsam acaba? Hiç görmedim, Nova 5T'yi mağaza da incelemedim.
Beklerseniz sıkıntı yok bekleyin derim ben de. Fiyatların zamlanacağını düşünmüyorum aksine düşer diye tahmin ediyorum.
Hocam dolar artıyor, ekonomi kötü ya, virüs var, ondan dolayi kararsız kaldım. Virüs olmasa, normal bir zaman olsa, 3 ay daha beklerdim direk.

İşlemcisi Mediatek Helio G90T, ısınıyor ağır yük bindirildiğinde, pili çok tüketiyor ve yüksek ihtimalle gelecek Android 10 güncellemesi son güncellemesi olacak. Bu yüzden.
.
Bilip bilmeden konuşmayın telefonu deneyimlediniz mı ? Bence deneyimlememissiniz işlemci helio diye on yargilisiniz telefon gayet iyi her anlamda 2300 tlye en iyi telefon desem yeridir.Ayrica ısınmıyor o kadarda PUGB HDR da 40fps %30 kulllanim standart bir isinma mevcuttu pil de çok güzel gidiyor 1.5 saatte 90 oluyor daha ne? Yanlış bilgi vermeyelim lütfen...

@Mordecaipat
Ben kullanıcı yorumları+ kendi deneyimim ile söylüyorum. 10-15 dakika Real Racing 3 oynamıştım, kamera kısmı çok ısınmıştı. Batarya da %20 düşmüştü. Telefon kötü demedim özellikleri gayet iyi. Sadece işlemci olarak bence şüpheli bir işlemci.

Merkez bankası 1 saat kadar önce faiz indirdi. Dolar yükselmeye devam eder bu gidişle. Bunu da göz önünde bulundurun.
Hocam Nova 5T alsam diyelim, telefonu hiç incelemedim, incelemeden de internetten almak istemiyorum. Mağazalar kapalı olduğu için, telefonu da inceleyemiyorum.

@Honor20 Hocam bu arada ne kadar doğru bilmiyorum da, Nova 5T için kimi kullanıcılar, oyun oynamasan bile, günlük kullanımda da çok ısınıyor diyorlar.
@Mordecaipat
Ben kullanıcı yorumları+ kendi deneyimim ile söylüyorum. 10-15 dakika Real Racing 3 oynamıştım, kamera kısmı çok ısınmıştı. Batarya da %20 düşmüştü. Telefon kötü demedim özellikleri gayet iyi. Sadece işlemci olarak bence şüpheli bir işlemci.
Hocam Realme 6 Pro modeli çıkmış, güzele benziyor ama fiyatı çok pahalı. Çoğu yerde bu fiyata alınmaz deniyor. Maksimum ederi 3000 TL gibi gözüküyor ama telefon 3500 küsür fiyatı var.

Son düzenleme:
Hocam Nova 5T alsam diyelim, telefonu hiç incelemedim, incelemeden de internetten almak istemiyorum. Mağazalar kapalı olduğu için, telefonu da inceleyemiyorum.

@Honor20 Hocam bu arada ne kadar doğru bilmiyorum da, Nova 5T için kimi kullanıcılar, oyun oynamasan bile, günlük kullanımda da çok ısınıyor diyorlar.

Hocam Realme 6 Pro modeli çıkmış, güzele benziyor ama fiyatı çok pahalı. Çoğu yerde bu fiyata alınmaz deniyor. Maksimum ederi 3000 TL gibi gözüküyor ama telefon 3500 küsür fiyatı var.
Hocam ısıyı hissettirmesinin sebebi kasa yapısı. Mi9T içinde ısındığını söyleyenler mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı