Sizce Redmi Note 9 Pro modelini bekleyeyim mi?

@Mordecaipat
Ben kullanıcı yorumları+ kendi deneyimim ile söylüyorum. 10-15 dakika Real Racing 3 oynamıştım, kamera kısmı çok ısınmıştı. Batarya da %20 düşmüştü. Telefon kötü demedim özellikleri gayet iyi. Sadece işlemci olarak bence şüpheli bir işlemci.
O cihazda bir sıkıntı vardır 20dakikada benim 5 senelik tabletim bile %80 düşmüyor ısınma da o sorundan kaynaklıdır yüksek ihtimal
Evet isi hissediliyor yük altında ama elini yakmıyor nasıl desem ılık çayın dışı gibi

O cihazda bir sıkıntı vardır 20dakikada benim 5 senelik tabletim bile %80 düşmüyor ısınma da o sorundan kaynaklıdır yüksek ihtimal
Evet isi hissediliyor yük altında ama elini yakmıyor nasıl desem ılık çayın dışı gibi
Hocam bataryasının o kadar azalması imkansız zaten muhtemelen problemlidir.

Evet hocam işin garibi kargo hareketleri de görünmüyor.(UPS) Mail de attım aradım da dönüş yapılmadı.
Hocam bende internetten bir kitap alcaktım, YKS'ye çalıştığım için, yazar-eser özetleri diye bir kitap yayınlanmış, alacaktım, abim çok acelesi yoksa şimdi alma, çok geç geliyormuş kargo dedi, bende erteledim.

Hocam bende internetten bir kitap alcaktım, YKS'ye çalıştığım için, yazar-eser özetleri diye bir kitap yayınlanmış, alacaktım, abim çok acelesi yoksa şimdi alma, çok geç geliyormuş kargo dedi, bende erteledim.
Evet hocam kargolar yoğun ama hepsiburada üzerinden aldığım telefon kılıfının gün be gün nerede olduğu PTT Kargo tarafından sisteme giriliyor UPS ise "Kargonuz UPS'e teslim edilmek üzere bekletilmektedir." yazmaktan başka bişey bilmiyor.

Evet hocam kargolar yoğun ama hepsiburada üzerinden aldığım telefon kılıfının gün be gün nerede olduğu PTT Kargo tarafından sisteme giriliyor UPS ise "Kargonuz UPS'e teslim edilmek üzere bekletilmektedir." yazmaktan başka bişey bilmiyor.
UPS, işini temiz yapıyor ama biraz yavaş, virüslü alakası yok hocam, virüs olmadığı zaman, normal zamanlarda da UPS biraz yavaş çalışıyor ama sıkıntısız teslim yapıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı