Size içimi döküyorum

Bence fazla takma kafana eğlen geç kardeş kaç aydır buradayım toplasan 1 elin parmağını geçmeyen adam beni tanıyordur. Tanıyanların yarısı da onlara yaptığım sert çıkışlardan dolayı beni unutamamışlarıdır. :) Biraz agresif takıldığım doğrudur.

Forumu bu kadar ciddiye alıp kafaya takmana gerek yok bana göre. 2 ay ara vermiştin ve senin için güzel de olmuştu.

Burası boş vakitlerde gelip mesaj yazılacak, insanlara yardım edilecek bir yer. Hayatın merkezinde değil, eğlence yeri de değil.

Forumlar insanların iletişim kurma ihtiyacı sonucu doğmuş platformlardır. Bu işleyiş, pandemiye kadar güzel gidiyordu ancak pandemiyle beraber forumlara olan ilgi arttı. Ben bile 4 senede attığım mesajı 1 senede atar hale geldim. Ancak dediğim gibi, burası hayatının merkezinde olmamalı.

Çok fazla ciddiye almamak lazım bana göre. Göz ardı et fonksiyonunu da aktif olarak kullanmak lazım. :)

Moderatör olanların çoğu da bu konulara yardımcı olan üyelerden çıkıyor.

Tam olarak doğru değil. Son zamanda seçilen üyelerin, Oyun Teknik Destek ya da Mavi Ekran gibi kategorilerde öne çıkan üyelerden olması, bunun bir seçim kriteri olduğunu göstermez. Moderatörleri yönetim seçiyor, kriter değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak doğru değil. Son zamanda seçilen üyelerin, Oyun Teknik Destek ya da Mavi Ekran gibi kategorilerde öne çıkan üyelerden olması, bunun bir seçim kriteri olduğunu göstermez. Moderatörleri yönetim seçiyor, kriter değil.
Bildiri ile yakın ilişkileri olan kişilerin art arda moderatör olması biraz garip. Bir tane eksik var o gelirse kadro tam olacak.

Bildiri ile yakın ilişkileri olan kişilerin art arda moderatör olması biraz garip. Bir tane eksik var o gelirse kadro tam olacak.

Yoğunluktan dolayı çok fazla hareketlilik oldu kadroda. Zira genelde saat uyuşmamazlığı ve yoğunluğun fazlalığı nedeniyle bırakanlar oldu.

Forumu bu kadar ciddiye alıp kafaya takmana gerek yok bana göre. 2 ay ara vermiştin ve senin için güze de olmuştu.

Aslında forumdan daha öncemli sorunlarım var. Sadece burada yaşadığım şeyler hakkında içimi döktüm.

Burası boş vakitlerde gelip mesaj yazılacak, insanlara yardım edilecek bir yer. Hayatın merkezinde değil, eğlence yeri de değil.

Hayatımın merkezi olarak ima etmenizi anlayamadım hocam. Boş vakitlerimde girdiğim bir platform sadece. Eğlenceden kasttım, mizah ve eğlence kategorisi ile geçerli. Mesajlarımın bir kısmını okuduysanız yardımcı bir üye olmadığımı görebilirsiniz.

Forumlar insanların iletişim kurma ihtiyacı sonucu doğmuş platformlardır. Bu işleyiş, pandemiye kadar güzel gidiyordu ancak pandemiyle beraber forumlara olan ilgi arttı. Ben bile 4 senede attığım mesajı 1 senede atar hale geldim. Ancak dediğim gibi, burası hayatının merkezinde olmamalı.

Pandemiye kadar ben de ayda bir mesaj yazardım. Pandemiden sonra da pek buralarda olmam sanırım.

Çok fazla ciddiye almamak lazım bana göre. Göz ardı et fonksiyonunu da aktif olarak kullanmak lazım.

Göz ardı etmenin işe yaradığını düşünmüyorum.

Son zamanlarda olanlar için konuşuyorum zaten. Bundan önce alımların nasıl olduğunu da bilemem.

Yoğunluktan dolayı çok fazla hareketlilik oldu kadroda. Zira genelde saat uyuşmamazlığı ve yoğunluğun fazlalığı nedeniyle bırakanlar oldu.
Hocam aman dikkat, önceki mesajınızda "güze" yazmışsınız o güzel olacak.
Ben raporladığım halde verilmedi. Artık uğraşmıyorum çözüm için.
Raporladım, eğer verilirse 4 çözüm alacam en azından konuya bakan insanlar çözülmüş olarak görsün.

Geri
Yukarı