Sizin çok sevdiğiniz ancak çoğunluğun sevmediği oyunlar

Seveni yok denebilirmi bilemem fakat çoğu kişinin bilmediği benim ise baş tacım oyun DİSHONORED 1-2 son oyun DLC tarzında olduğu için saymadım ama bu seri neden bu kadar az biliniyor diye hep düşünürüm: /

Seveni yok denebilirmi bilemem fakat çoğu kişinin bilmediği benim ise baş tacım oyun DİSHONORED 1-2 son oyun dlc tarzında olduğu için saymadım ama bu seri neden bu kadar az biliniyor diye hep düşünürüm :/

Dishonored 1'i 3 kez bitirdim ancak 2.oyunu sevemedim o nedenle 1.oyun kraldır benim için.

Oynayan kitle iyi bilir. Sleeping Dogs. Muuuhteşem bir hikaye anlatımı ve birbirini asla tekrar etmeyen görev yapısı. Bu oyun devam etmeliydi.
Ghost Recon Wildlands. Oyunu oynayanlar ve inceleyenlerden hep olumsuz tepki aldı ama sebebi ne bilmiyorum. Efsanevi vuruş hissi ile bende bu konuda gelmiş geçmiş en iyi oyun diyebilirim. Bölüm yapısı tekrar ediyor ama hiç sırıtmıyor.
A.Creed Black Flag. Ezio vs Edward Kenway deseler heralde Edward derdim, o derece. Optimizasyon özürlüsü olması bir yana, devasa harita ve hikaye anlatımı, grafikler dönemine göre harika.
Ve Syndicate de inanılmaz güzel bir oyundur. Tarihi Londra sokaklarında dolanırken oyun bana keşke o dönemde yaşayan bir İngiliz olsaydım dedirtti.

Oynayan kitle iyi bilir. Sleeping Dogs. Muuuhteşem bir hikaye anlatımı ve birbirini asla tekrar etmeyen görev yapısı. Bu oyun devam etmeliydi.
Ghost Recon Wildlands. Oyunu oynayanlar ve inceleyenlerden hep olumsuz tepki aldı ama sebebi ne bilmiyorum. Efsanevi vuruş hissi ile bende bu konuda gelmiş geçmiş en iyi oyun diyebilirim. Bölüm yapısı tekrar ediyor ama hiç sırıtmıyor.
A.Creed Black Flag. Ezio vs Edward Kenway deseler heralde Edward derdim, o derece. Optimizasyon özürlüsü olması bir yana, devasa harita ve hikaye anlatımı, grafikler dönemine göre harika.
Ve Syndicate de inanılmaz güzel bir oyundur. Tarihi Londra sokaklarında dolanırken oyun bana keşke o dönemde yaşayan bir İngiliz olsaydım dedirtti.
Sonunda Sleeping Dogs diyen birini gördüm combatı grafikleri çok güzeldi o oyunun. 9 TL şu an Steam'de bedava resmen.

NFS Undercover, 1-2 kişi dışında kimse sevmiyor. Ben müziklerini, havasını ve oynayışını çok seviyorum. Kabul ediyorum muhteşem bir oyun değildi ama kendisinin bende yeri ayrıdır.
En sevdiğim NFS oyunudur.

Geri
Yukarı