Sözlü tarih projesi nasıl yapılır?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Tarh hocası video ile eski oyunlar vs. ile ilgili proje istiyor videolu şekilde yarım saat civarı uzunluğu olsun istiyor. Aranızda bu tür proje yapmış olan varsa yardımcı olabilir mi? 9. sınıfım bu arada.

Tarh hocası video ile eski oyunlar vs. ile ilgili proje istiyor videolu şekilde yarım saat civarı uzunluğu olsun istiyor. Aranızda bu tür proje yapmış olan varsa yardımcı olabilir mi? 9. sınıfım bu arada.

Eski oyunların nasıl oynandığını tarihini tarihsel sürecini hangi bölgelerde yaygın olduğunu vs seslendirebilirsin bir program kullanarak bence makul olur bende 9.sınıfım

Yapmadım ama izninle bir öneride bulunmak istiyorum oyunların tarihçesini atasını ve çıkışını içeren bir başlangıç koyman uygun olacaktır. Bunun yanına oyun dünyasına devrim getiren yeni teknolojileri ve sistemleri getiren oyunları, firmaları tanıtarak gelişim süresini anlatman uygun olabilir. Takdir senin kolay gelsin.

Yarın hocama yine soracağım ama belki yapmış olanlar vardır diye tüyo alayım sizden.

Yapmadım ama izninle bir öneride bulunmak istiyorum oyunların tarihçesini atasını ve çıkışını içeren bir başlangıç koyman uygun olacaktır. Bunun yanına oyun dünyasına devrim getiren yeni teknolojileri ve sistemleri getiren oyunları, firmaları tanıtarak gelişim süresini anlatman uygun olabilir. Takdir senin kolay gelsin.

Sorabilirim hocama mesela örnek veriyorum ilk oyun seksek olarak basladı gelişti gelişti şaun yaygın olarak teknolojik oyunlar oynanıyor gibi anlatabilirim videoda bunu da söylerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı