Soğuk içecek içince diş sızlaması

Bende dolgu sayısı 1 değil, 2 değil, 3 değil, 4 değil, 4,5 hiç değil tam tamına 5 tane dolgu var.
Yaş da 16.
Şu reklamı da atmadan rahat edemem aklıma geldi artık:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tembellik, disiplinsizlik ya da iradesizlik başa bela dostlar. :(

Kardeş bende de aynı problem var ama benim ön üst iki dişimin ete yakın kısımları kırılmış ve pek belli olmuyor ağrıyan kısmı bir kontrol et

Benimde sağ azı dişim de hassasiyet var. Sadece su içerken acıyor. Bende su içmenin tekniğini buldum. Hemen çekiyorum. O zaman acımıyor:D

Hocam mine delinmişse diş hekimine gidiniz derim. Çünkü mine delinince onarım yapamıyor ve bunu da dolgu falan onarabiliyor. Son olarak diş fırçanız da yumuşak olursa iyi olur. Bu arada doktor değilim:):), yanlış anlamayın. Sadece biyoloji bilgimle cevap yazıyorum.
Hocam ben doğal tedavi yöntemlerini tercih ediyorum, doğal olarak ne yapabilirim bir de süt sevmiyorum :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı