Soğutması iyi laptop tavsiyesi

Bütçe
8.000 TL

herhangi 1i

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün laptop almayı düşünüyorum ve Acer Nitro 5'i buldum fakat başka laptoplar varsa onlara da bakmak isterim Adobe Photoshop, Blender ve Unity gibi uygulamaları kullanacağım. Benim için iyi bir ekran kartı, iyi bir RAM ve hızlı bir işlemcisi olsun yeter ama soğutucusu Acer Nitro 5 gibi olsun önerilerinizi bekliyorum. Bu arada iyi soğutuculu istiyorum çünkü yazın ellerim terlediğinde sivilce gibi alerjimsi bir şeyler çıkıyor.

Arkadaşlar ben bugün laptop almayı düşünüyorum ve Acer Nitro 5'i buldum fakat başka laptoplar varsa onlara da bakmak isterim Adobe Photoshop, Blender ve Unity gibi uygulamaları kullanacağım. Benim için iyi bir ekran kartı, iyi bir RAM ve hızlı bir işlemcisi olsun yeter ama soğutucusu Acer Nitro 5 gibi olsun önerilerinizi bekliyorum. Bu arada iyi soğutuculu istiyorum çünkü yazın ellerim terlediğinde sivilce gibi alerjimsi bir şeyler çıkıyor.

Laptoplar bir sure sonra bakimlari yapılmaz ise ısınmaya mahkumdur.
ASUS marka laptoplara bakabilirsiniz.

Siz nasıl tasarlardınız merak ediyorum, 4 yerden hava üfleyecek ve girişi altta olmayacak. 🤔

Enfes fanları var 1-2 cm yüksekte kullanın problem çözüldü.

Ben zaten yerden birkaç santim yüksekte kullanacağım :D

Laptoplar bir sure sonra bakimlari yapılmaz ise ısınmaya mahkumdur.
ASUS marka laptoplara bakabilirsiniz.

TUF A serisini buldum fakat ısınma sorunları var, üstelik ben eğer oyun oynayacak olursam CoD serisini tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zaten yerden bir ka. Santim yüksekte kullanacağım :D

TUF'a serisini buldum fakat ısınma sorunları var üstelik ben eğer oyun oynayacak olursam CoD serisini tercih ederim.

Bunu Acer Nitro 5'ten yazıyorum ve alabilirsiniz bence.
ASUS derken ASUS ROG serisi.
ASUS ROG ve Acer Nitro serisi bence en iyi Gaming laptop serileri.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı