Şok market parayı yanlış hesaba yükledi

II.Wilhelm

Hectopat
Yer
Almanya
Daha fazla  
Meslek
König
Merhaba. Dün Tosla kartıma şok market ile 350 TL yükledim. Ama kasiyer telefon numaramı yanlış girmiş ve para yanlış hesaba gitmiş. Şok market beni Tosla desteğe yönlendirdi. Tosla destek ise bana şaka gibi yanlış yükleme yapılan hesabın sahibinden parayı isteyin diyor. Ne dersem diyeyim yardımcı da olmadılar. Ne yapabilirim?

Geçmiş olsun galiba yapacak bir şey yok. Bende dün Tosla kart alıp uygulamaya kayıt olmuştum uygulaması çok kötü gözüküyordu ve aldığım kartaki numaraların rengi solmuştu bende hesabı açtım gün tekrar kapattırdım Tosla kullanmaktansa Papara kullanmak daha iyi Papara kullanamıyorsak iininal daha iyi.

hesabın sahibinden parayı isteyin diyor.
Hem Şok market hem de Tosla'ya konu ile ilgili mail atın.Konuda şunları belirtin.İlgili kartıma adınıza hizmet vermekte olan marketten para yükleme işlemi yaptım ve telefon numaramı doğru söylememe rağmen kasiyer sehven ya da benim bilmediğim bir nedenle yanlış kişiye para göndermiş bulunmaktadır.KVKK gereği ilgili kişiyi her hangi bir nam altında benim aramam olmayacağı ve ilgili hatanın personel tarafından yapıldığı ve hesap sahibi izni olmadan para iadesinin gerçekleşmeyeceği için müşteri mağduriyetimin giderilmesi,giderilmez ise Cimer,Bddk ya konuyu bildiren bir mail atacağımı ,haksız kazanç davası ve tüketici hakem heyetine ayrıca bildireceğimi tarafınıza iletirim.Sosyal medya, Twitter'da da paylaş online destek vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı