Sokağa çıkma yasağından ceza yemişim haberim yok

Arkadaşlar tam olarak ceza gününü karakola gitmeden öğrenmenin bir yolu yok mu vadesi ne kadar oluyor bu cezanın vadesine göre ceza gününü hesaplayamaz mıyız galiba kafayı sıyıracağım.

Arkadaşlar hayatımda bu kadar saçma bir olay başıma gelmedi yakın zamanda telefondaki IMEI kodum kopyalandı, sokağa çıkma yasağından 3180 TL ceza yemişim aklımın ucuna en ufak da olsa nerede nasıl yediğim gelmiyor. Bugün şans eseri haberim oldu merak ettiğim bu ceza ne zaman yazılmış 4 Eylül 2000 doğumluyum motorlu kuryeyim nasıl böyle bir şey mümkün olabilir? Haberim bile yok en yakın tarihte kask için durdurulmuştum yasak yoktu. Polisle yasakla ilgili diyaloğa bile girmemiştim cezanın tam olarak ne gün yazıldığını nasıl öğrenebilirim? Vadesi yazıyor ama tarihi yazmıyor. Pazartesi günü emniyete gideceğim sizce yanlışlık olduğunu kanıtlayabilir miyim?
Bende hayatımda gitmediğim yerden sosyal mesafe kuralına uymadığım için ceza yemişim. Asosyal biriyim ben arkadaşım yok 1 tane. Onunlada zaten çıkıp gezmiyoruz. Okuldan okula. Dışarı çıkıp gezen biride değilim. Eve kağıt gelince neye uğradığımı şaşırdım.

Bende hayatımda gitmediğim yerden sosyal mesafe kuralına uymadığım için ceza yemişim. Asosyal biriyim ben arkadaşım yok 1 tane. Onunla da zaten çıkıp gezmiyoruz. Okuldan okula. Dışarı çıkıp gezen biride değilim. Eve kağıt gelince neye uğradığımı şaşırdım.

Yanlışlık varsa çözerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı