Sokak köpekleri ezan sesinde neden uluyor?

nickyokaga

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
O kadar yüksek sesle ve bozuk sesle okumazlarken yine uluyorlar. Kurtlardan gelen bir içgüdü mü acaba? 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:
İslamiyete göre konuşmayın o zaman. Ben bilimsel olarak neden uluduklarını soruyorum.
aynı şeye denk düşüyor bilimsel aramaya çalışman sanki Genel popülasyonun özgür bir bireyler olduğunu görüp, Ben kendi kararlarımı verebiliyorum!!! tarzında bir şey anlatıyor benim gözümde neyse iyi forumlar.

Artı -1 Eksi
Yurdun hemen karşısındaki caminin megafonları cızırtılı ve çok yüksek ses çıkarıyor, herhangi bir konuşma veya ezan okunsa köpekler ulumaya başlıyor. Ben konunun ezanla alakalı olduğunu sanmıyorum, en azından bizim burada megafondan çıkan seslere uluyorlar.

Millet ne diye cahilleşmiş internette yazar internete inanmıyorsan git hocaya sor,
Köpekler ve hayvanların göz perdesi yoktur bu yüzden her şeyi görebilirler, Yani ezan okunduğunda meleklerin geldiğini görebiliyorlar.

E hocam bu köpekler anos verildiğinde de uluyor? Acaba melekler kayıp cüzdanın ya da yanlış yere park etmiş aracın sahibini mi arıyor?😃

İslama göre diyorsunuz da biri melek görüyor diyor biri cin, biri kafir cin. Bilimsel olarak herkes aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyor ama neden İslam'i yönden herkes farklı bir şey söylüyor? Kaynağınız nedir? Hangi hadis, fıkıh ya da dini sağlam bir kaynaktan öğrendiniz bunu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı