Sokak köpekleri ile ilgili yeni çıkacak yasa hakkında görüşleriniz?

Üstteki yazınıza kısmen hak vere vere okudum lakin alta geçince inanılmaz bir saçmalık başladı. Rant, bin odalı saray =? Köpek sorunu... Çözüm öneriniz var mı?

Arkadaşım oradan bakılınca burası çözüm merkezi gibi mi duruyor. Aynı soru yu sorup sorup durma.

Üstteki yazınıza kısmen hak vere vere okudum lakin alta geçince inanılmaz bir saçmalık başladı. Rant, bin odalı saray =? Köpek sorunu... Çözüm öneriniz var mı?

Hükümet kendini zengin etmek yerine bu hayvanlara bakım evleri kursa diyorum. Hani bin odalı saray yapabiliyor ya? 100 Bin odalı yaşam evleri yapsın onu yaptığı parayla. Bu duruma gelene kadarki tek sorumlu hükümet. Anlamak bu kadar mı zor? Çözümü de onlar bulsun çinko karbon vatandaş mı bulacak çözümü?

Hükümet kendini zengin etmek yerine bu hayvanlara bakım evleri kursa diyorum. Hani bin odalı saray yapabiliyor ya? 100 Bin odalı yaşam evleri yapsın onu yaptığı parayla. Bu duruma gelene kadarki tek sorumlu hükümet. Anlamak bu kadar mı zor? Çözümü de onlar bulsun Çinko karbon vatandaş mı bulacak çözümü?

Aynı soru bir daha gelecek çözüm var mı diye sen bir cevap daha hazırla.:D

Hükümet kendini zengin etmek yerine bu hayvanlara bakım evleri kursa diyorum. Hani bin odalı saray yapabiliyor ya? 100 Bin odalı yaşam evleri yapsın onu yaptığı parayla. Bu duruma gelene kadarki tek sorumlu hükümet. Anlamak bu kadar mı zor? Çözümü de onlar bulsun çinko karbon vatandaş mı bulacak çözümü?
Karşı çıkıyorsan alternatif çözümün olacak. Boş boş eleştirmeyeceksin.

+ Sorunumuz var. Şöyle çözelim.
- Olmaz öyle çözemezsin. Cani, vicdansız, bin odalı saray, rant...
+ E ne yapalım?
- Bilmem, onu da onlar düşünsün.

Bursa Büyükşehir Belediyesi çözüm merkezine hoş geldiniz. Operatöre bağlanmak için sıfırı "0" tuşlayın.

Karşı çıkıyorsan alternatif çözümün olacak. Boş boş eleştirmeyeceksin.

+ Sorunumuz var. Şöyle çözelim.
- Olmaz öyle çözemezsin. Cani, vicdansız, bin odalı saray, rant...
+ E ne yapalım?
- Bilmem, onu da onlar düşünsün.
Ben 5 saniyede aklıma gelen bir fikri sundum. Ne yapamı bekliyorsun ben mi inşa edeyim bu yaşam alanlarını?

Bursa Büyükşehir Belediyesi çözüm merkezine hoş geldiniz. Operatöre bağlanmak için sıfırı "0" tuşlayın.

Ben 5 saniyede aklıma gelen bir fikri sundum. Ne yapamı bekliyorsun ben mi inşa edeyim bu yaşam alanlarını?

Evet diyecek.:D biz 3 evet le arkadaşı uğurluyoruz.:D

Kafatasınızın içinde ne var gerçekten? Bir doktora görünün bence. Köpek sorunu var ve çözülmeli. Türkiye'nin en vicdanlı insanı olarak senden çözüm önerisi bekliyoruz.

Discord'da 1 gun once bu konu hakkinda tartistik birisiyle, adama diyorum sokak kopekleri adamin kizini kapmis adam silah cekip vurmus diye adam diyor hirkayla savurabilirdi??? Yahu adamin kizini kapmislar afedersiniz biftek gibi yiyecekler sen diyon hirka, tekme atsin?? Boyle bi sacmalik olabilir mi adami yaftaliyor bir de vurmus diye.

Uyutulmamalı diyen arkadaşları anlamak çok güç. Basit mantıkta düşünün. Şuanda elimizdeki en iyi opsiyon bu başka önerilen bir çözüm yok mecliste. Ayrıca bakım evleri vb şeyler hayalden öteye geçemez. Ülkede vatandaşa verilmeyen parayı köpeklere mi vereceğiz? Gülünç.

Yeni konular

Geri
Yukarı