Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oraya kadarini bilmiyorum, zarari olmadigi surece isteyen istedigi seyi yapabilir.
Öyle, bu insanlar kimseye zarar verme peşinde değil zaten. Homofobikler onlara zarar verme peşinde olabiliyor asıl.
Birisi mesaj da tedavisi var yazmıştı. Onu söyledim.
Aynı şeyleri söylemekten dilimde tüy bitti gerçekten, hastalık olmadığı için tedavisi yok.

Bu konuda başım ağrıyıncaya kadar araştırma yaptım, yabancı kaynaklara da baktım.

Öyle, bu insanlar kimseye zarar verme peşinde değil zaten. Homofobikler onlara zarar verme peşinde olabiliyor asıl.

Aynı şeyleri söylemekten dilimde tüy bitti gerçekten, hastalık olmadığı için tedavisi yok.

Bu konuda başım ağrıyıncaya kadar araştırma yaptım, yabancı kaynaklara da baktım.
Tamam hocam bu kadar tartışma yeter de sizin yazdığınız mesajlar mı siliniyor çünkü mesaj sayınız sürekli aynı gözüküyor :D

Tamam hocam bu kadar tartışma yeter de sizin yazdığınız mesajlar mı siliniyor çünkü mesaj sayınız sürekli aynı gözüküyor :D
Hiç güleceğim yoktu 🤣, sistem hatasıdır muhtemelen.

Eğer bu mesajı gören olursa bu şarkıyı dinlemelerini rica ediyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 1624575547243.png
    1624575547243.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 38
Kanka Siri bile LGBT ile ilgili şeyler söylüyor, Shift delete'de videosu var.

Sürekli aynı, muhtemelen serverler de sıkıntı var 😄
Konu dışı konulara yazdığımız mesajlar mesaj olarak sayılmıyor, yani sistem hatası falan değil.

• Beğen
İfadeler: Hof
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı