[Sonlandı] [Hediye] 3 adet Steam Dijital Hediye Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eger hediye kartini yollayamayacak olursam ortalama 74 TL degerinde oyun gönderebilirim. Bölgesel fiyatlandirmadan ötürü nasil yapacagim hakkinda da pek bir fikrim yok dogrusu.

Neyse, bekleyelim bakalim.

Eger hediye kartini yollayamayacak olursam ortalama 74 TL degerinde oyun gönderebilirim. Bölgesel fiyatlandirmadan ötürü nasil yapacagim hakkinda da pek bir fikrim yok dogrusu.

Neyse, bekleyelim bakalim.
Hocam kendi görüşüm ama şöyle olabilir 50 TL + 20 TL Steam cüzdan kodu alıp bize ulaştırın yani aklıma geldi, eğer sorun çözülmez ise düşünülebilir.

@Zleh

G2A üzerinden almayi düsünüyorum. Paysafecard destekleyen bildiginiz güvenilir siteler varsa onlar da olur. Kredi karti kullanmiyorum.

Valve kafasina göre kisitlama uyguluyor. Bundan önce de birkac cekilis düzenlendim, hic sorun yasamadim. Simdi nedense Türkiye'deki kullanicilara dijital hediye karti gönderirken sorun cikiyor. Cok sacma.

@Zleh

G2A üzerinden almayi düsünüyorum. Paysafecard destekleyen bildiginiz güvenilir siteler varsa onlar da olur. Kredi karti kullanmiyorum.

Valve kafasina göre kisitlama uyguluyor. Bundan önce de birkac cekilis düzenlendim, hic sorun yasamadim. Simdi nedense Türkiye'deki kullanicilara dijital hediye karti gönderirken sorun cikiyor. Cok sacma.
Olur hocam G2A iyidir.
Edit; yani bana uyar diğer arkadaşlar'da kabul ederse tabi.

Bu hatayi alan sadece ben degilmisim. Her ne kadar resmi bir aciklama olmasa da muhtemelen Valve'in uyguladigi aptal bir kisitlamadan kaynaklaniyor. Dediklerine göre Türk lirasinin deger kaybetmesinden dolayi kaynaklaniyormus. Ayni sorun Arjantin'de yasayan kisilerde de oluyormus. Ne alaka anlamadim. Hem böyle bir secenek sunuyorlar, hem de kisitlama getiriyorlar.

Aldigim bilgiye göre Türkiye ve Arjantin'e dijital hediye karti yollama secenegi kisitlanmis. Tabii kullanici tarafindan verilen bir bilgi oldugu icin henüz kesin olup olmadigini bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reddit'te acilan bir konu.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı