OyunlarUcuz.com'dan alışveriş yapmayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

312971

Hectopat
Makaleler
4
Selamlar, kuzenimin hevesi üzerine ben ve kuzenime 2 adet 15 TL'lik hesap aldım. İlk 3 gün gayet güzel girişimizi yaptık, bugün sabah oyuna girmek istediğinde kuzenim şifreniz yanlış hatası alıyordu. Desteğe yazdık. Hesapta işlem yok cümlesini yazdı, garip olan biz o hesapla defalarca oyuna girdik ve şifreyi defalarca kontrol etmemize rağmen bir hata bulamadık, belli ki hesap çalınmış. Şimdi buraya ödeme SS'lerini atıyorum. Defalarca söyledim hanımefendi fatura SS'lerini atayım diye. Hanımefendi zora düşmüş olacak ki beni siteden engellemekle tehdit etti. Daha sonra canlı destek erişimimi kapattı.

1629972590259.png

Kısacası bu iş burada bitmedi ve oyunlarucuz.com'dan asla alışveriş yapmayın!

Ayrıca Discord üzerinden yazdığımızda da ticket kanalının erişimini kapattı. Dolandırıcılar sizi.

Moderasyon notu: Sorun site tarafından çözülmüştür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, kuzenimin hevesi üzerine ben ve kuzenime 2 adet 15 TL'lik hesap aldım. İlk 3 gün gayet güzel girişimizi yaptık, bugün sabah oyuna girmek istediğinde kuzenim şifreniz yanlış hatası alıyordu. Desteğe yazdık. Hesapta işlem yok cümlesini yazdı, garip olan biz o hesapla defalarca oyuna girdik ve şifreyi defalarca kontrol etmemize rağmen bir hata bulamadık, belli ki hesap çalınmış. Şimdi buraya ödeme SS'lerini atıyorum. Defalarca söyledim hanımefendi fatura SS'lerini atayım diye. Hanımefendi zora düşmüş olacak ki beni siteden engellemekle tehdit etti. Daha sonra canlı destek erişimimi kapattı.

Eki Görüntüle 1148981

Kısacası bu iş burada bitmedi ve oyunlarucuz.com'dan asla alışveriş yapmayın!

Böylelerine asla para kazandırmayın ve gerekli yerlere lütfen başvurun.

Tüketici hakem heyetine kadar yolu var bu işin. Eğer destek benimle tekrar iletişim kurup zararımı telafi ederse iyi olur. Yoksa zorla alırım.
Pek uğraşacaklarını sanmıyorum ama deneyebilirsiniz.

Sitelerindeki ticket kısmına bende bu konunun linkini attım, adamlar ticketi kapattılar :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı