Trendyol'dan Alışveriş Yapmayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WeissesFleisch

Hectopat
Herkese merhaba, kısa bir şekilde başımdan geçen olayı sizlere anlatacağım. Geçen hafta Cumartesi gecesi (12/12/2020) bir notebook aldım ve fiyatını o günden sonra takip etmeye başladım 100, 150, 300 derken bugün 650 TL'lik bir fark oluştu arada. Her geçen gün normal fiyat değişiyor ve sepette %lik indirim ibaresi de değişiyor. Trendyol canlı yardım ile iletişime geçtim ve fiyat farkının satıcı yüzünden yaşandığı söylendi ve satıcıya sorduğumda fiyat farkının Trendyol tarafından yapıldığı söylenince bu sefer Trendyol'a telefon açtım. Başta tekrardan satıcının bu değişikliği yaptığını söyleseler de sonrasında indirimin kendilerinden kaynaklı olduğu söylendi. Demem o ki Amazon gibi devler varken artık bu tarz sitelere güvenmek pek de mantıklı değil. Evet bu bir ticaret, birçok mağaza 15 gün içerisinde fiyat düşerse fiyat farkını iade ederken Trendyol'un yaptığı; saçma sapan insanın sinirini bozan reklamlar ve 0 müşteri memnuniyeti. Şahsen Trendyol'dan bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Şu ana kadar ailemle birlikte 500-600 kere alışveriş yapmışımdır Trendyol'dan. 1-2 tane sorun yaşadık onların da tek sorunu geç gelmesiydi. Siz 1 sorun yaşadınız diye siteden vaz mı geçelim?

Telefon alıcaktım tekrar düşünürüm o zaman teşekkürler. Ama eğer sadece bir taneyse değişmem diye düşünüyorum.

Amazon'da da fiyatlar değişiyor. Maalesef çoğu alışveriş sitesi benzer olayları gerçekleştiriyor.

İndirim yapmışlar normalce. Ancak o fiyatı iade yapmamaları kötü bir şey. Ancak konu başlığındaki gibi sert olmanız çok yanlış bir hareket. Biz oradan tablet aldık indirimin son gününü bekledik bilerek çok daha ucuza geldi. Haklısınız ancak çok sertsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı