Sony oyunları ve Dark Souls'lar zamlandı

Ratchet and clank Rift apart alıp iade etmiştim oyunun optimizasyonu bozuk olduğunu görünce dedim uğraşamam 600TL almıştım pişman değilim.

Sahip olmadığım Sony oyunları returnal, sacboy, gibi oyunlaır alamadım umarım sitelerde zam gelmezse returnal almayı planlıyorum.

Bugün'ki yatan iade sonra FC 24 satın aldım.

Onu alırsan zaten şehirde dolanıp güzel görsellik için alırsın o oyunun başka hiçbir şeyi yok.
Yok hocam zaten dolaşmak istesem ana oyuna sahibim. Bu DLC kafası oyunun indirimli fiyatı bile değmezken şu an zaten uzak duracağım bir alana girdi. Ama Soulsları zamlı fiyatlarından çekmiştim zaten 2. zam mı beklemiyordum açıkçası.

Yok hocam zaten dolaşmak istesem ana oyuna sahibim. Bu DLC kafası oyunun indirimli fiyatı bile değmezken şu an zaten uzak duracağım bir alana girdi. Ama Soulsları zamlı fiyatlarından çekmiştim zaten 2. zam mı beklemiyordum açıkçası.
Dark Souls'ların bir önceki zam yapıldığı zama dolar 18-20 arası bir şeydi. Şimdi dolar 27. Yaz indiriminden hemen önce başlayan Steam yeni dolar kuru güncelleyecek muhabbeti dönüyordu, çoğu yayıncı da dahil bunu videolarında bile dile getiriyordu. Yapacak bir şey yok :/

Dark Souls'ların bir önceki zam yapıldığı zama dolar 18-20 arası bir şeydi. Şimdi dolar 27. Yaz indiriminden hemen önce başlayan Steam yeni dolar kuru güncelleyecek muhabbeti dönüyordu, çoğu yayıncı da dahil bunu videolarında bile dile getiriyordu. Yapacak bir şey yok :/
Steam her sene kuru güncelleyeğini belirtmişti. Geçen sene de bu zamanlar da güncellenmişti kur, yine güncellenecektir. Büyük yapımcılar zaten artık Steam'i sallamayıp kendi fiyat politikalarını uyguluyorlar. Ama indiecilere uyarı: Son 1-2 ayınız muhtemelen.

Dipnot: Starfield'ı gamepassten oynamak istemeyip sahip olmak isteyenler de alsalar iyi eder oyun çıkana kadar iade hakkınız elinizde bulunuyor. Zamlanırsa diye kütüphanede bekletebilirsiniz.

Bu görsel beni gerçekten korkutuyor. Eskiden bir oyuna 50TL verirken tereddüt ederdim. Şimdiyse belki fiyatı artar diye 500TL verecek hale geldim. Paranın değersizliği yüzünden bir şey de denmiyor.
1690579300234.png

Eğer eski fiyattan almak isteyenler varsa IsThereAnyDeal veya EnUcuzOyun gibi sitelerde istediği oyunun ismini aratarak eski fiyattan satan bazı siteler bulabilirler. (Gösterilen sitelerden GreenManGaming sitesi üzerinden Türkiye'den oyun alınamıyor.)

Çok güzel iyice zamlandı oyunlar maalesef, iyi ki Days Gone almışım, Dying Light 2 kesin zamlanacak onu da aldım içim rahat.

Ekran görüntüsü 2023-07-29 003621.png

Geri
Yukarı