Sony PlayStation 3 Slim vs Sony PlayStation 3 super Slim

2.el konsol alacağım. PS3 almaya karar verdim, hangisini alsam?

Bence super Slim alma dandik bende var. Slim fan temizleme özelliği var içindeki tozu dışarı püskürtme için. Bu sayede daha sessiz çalışıyor ve daha sağlam. Bende SLI'mde vardı daha küçük diye super Slim aldım pişman oldum.

O fan temizleme değil fan stres testi. Toz çıkardığı falan yok. Üflerek çıkartırsın o tozu.

Bence super Slim alma dandik bende var. Slim fan temizleme özelliği var içindeki tozu dışarı püskürtme için. Bu sayede daha sessiz çalışıyor ve daha sağlam. Bende SLI'mde vardı daha küçük diye super Slim aldım pişman oldum.

O fan temizleme değil fan stres testi. Toz çıkardığı falan yok. Üflerek çıkartırsın o tozu.
Ben birinden duymuştum pervane ters dönüyormuş bu sayede geri atıp çıkartıyormuş.Aynı anda süpürge tutulur işe yarıyormu ters dönmesi pervanenin bilmiyorum.
Bende Slim var memnunum. Super Slim kasasında CD okuyucusunda sıkıntı oluyor diye biliyorum. Slim kasa öneririm.
Cd çıkarıp takma işi zor. Cdyi çizebilirsiniz dikkat etmezseniz.
Super slim içini açmak çok zor ve zahmetli. İlerde açıp temizlemek isterseniz çok sıkıntılı.Aletin çok parçası var ve kırılgan plastik. Ben slim ve super slim temizledim slim çok daha kolay.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı