Sony Xperia Z2 Takılma Sorunu

Hayâlbâz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Cihazı alalı fazla bir süre geçmedi. Aldığımdan beri gözle görülür takılmalar oluyor. Google play'de sayfadan inerken takılıyor, internette dolaşırken takılıyor. Neden oluyor bilmiyorum. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm, pc companion'u denedim. Rootlu değil. Root atmak da istemiyorum. Düzelmesini artık ciddi ciddi istiyorum, takmamıştım başlarda ama artık canımı sıktı... (Cihazı aldığımda direk güncellendi 5.0.2'ye)
Xperia z2 D6503

Son düzenleme:
Cihazı aldığınızdan beri varsa bu sorun ve sıfırladığınız halde devam ediyorsa garantiye durumu göstermenizi tavsiye ederim.Ama durumu onlarada göstermelisiniz aksi taktirde onlarda sizin gibi sıfırlayıp geri verirler.

Cihazı aldığınızdan beri varsa bu sorun ve sıfırladığınız halde devam ediyorsa garantiye durumu göstermenizi tavsiye ederim.Ama durumu onlarada göstermelisiniz aksi taktirde onlarda sizin gibi sıfırlayıp geri verirler.
Tüm Z2 lerde aynı sorun mu var yoksa ? Bende almayı planlıyorum da ?

Takılmaması gerek. Sıcaklıklar ne durumda? Gerçi formattan sonra da devam ediyor sorun. Garantiye göndermen gerektiği dışında başka bir şey gelmiyor aklıma açıkçası. Nereden aldınız cihazı?

Flashtool ile stock ftf flashlayin formattan daha etkili olur
Bende stock rom kullanirken takilma yoktu fakat stock rom Google apps ve Sony uygulamalari ile sisirilmis durumda

Stamina modunu kapatın veya ayarlarını iyi yapın.. Ayarlarında(stamina modunun) yazıyor; performansı kısıtla diye. Altında da yazıyor ki; deneyiminiz çok düşerse kapatın.

Bende Z2 kullanıcısıyım takılma hiç olmadı. Ama 5.0.2 ye güncelledikden sonra aniden oyundan çıkınca uygulama simgeleri geç geliyordu sonra ccleanerla ön bellek temizle dedim yeniden başlattım telefonu bi daha hiç yapmadı o sorunu. Bence Sony'in güncelleme olayı için bile alınır. 5.1.1 güncellemeleri başladı diğer ülkelerde hatta bugün Z2 için türkcell 5.1.1 i yayınladığı haberlerini okudum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı