Xperia z2 takılma sorunu

VolkanB

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu aldigim gün asphalt 8 yukledim herhangi bir kasma takılma olmuyordu ama şimdi takilmalar oluşuyor. Ayrica antutu puano 40 binden 37 bine dustu sizcede telefonda sorun yok mu? Geçen hafta çökme kamera sorunu ve kasmadan dolayı servise gönderdim bir şey yok deyip format atip gönderdiler. Şimdi yine göndermeyi düşünüyorum.

Asphalt 8, candy crush saga, dead triggerde kasıyor ve takılma oluyor. Chrome, retrica falan çöküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome'da şuan genel bir problem var. Geliştirici seçeneklerinden arkaplan işlemlerini sınırlamayı deneyin. Kullanmadığınız sistem uygulamalarını devre dışı bırakın. Faydası olacaktır.

Telefonu aldigim gün asphalt 8 yukledim herhangi bir kasma takılma olmuyordu ama şimdi takilmalar oluşuyor. Ayrica antutu puano 40 binden 37 bine dustu sizcede telefonda sorun yok mu? Geçen hafta çökme kamera sorunu ve kasmadan dolayı servise gönderdim bir şey yok deyip format atip gönderdiler. Şimdi yine göndermeyi düşünüyorum.

Asphalt 8, candy crush saga, dead triggerde kasıyor ve takılma oluyor. Chrome, retrica falan çöküyor.
Z2 37K mı alıyor ? Note 3 Neo 39K oluyor nasıl olur ? Güncelleme eksiği vardır 45k civarında almalıydı Z2.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı