Sormak isteyip soramadığız sorular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Sormak isteyip cevabını bildiğiniz (ama anlam veremediğiniz), insanların size tuhaf bakacağı ya da sormaktan utandığınız sorular var mı?
Varsa nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Popüler kültürün sevdiği şeyleri sevemiyorum. Sevmediğim için kendimi bir şey zannediyorum durumuna düşüyorum. Örneğe gerek yok. Aklınıza ne geliyorsa sevmiyorum. Soru değil bir nevi isyan.

Moderatorlerin cevaplarina niye herkes like atiyor? Yagcilik icin mi yoksa hakli buluyorsunuz diye mi? Moderator olmadan once neden like atmiyordular?
Yağcılık. Adam "selam" yazsa 25 beğeni alıyor.

Sorum şu; eşcinsel ilişki nasıl oluyor? İki penisten hangisinin hangisine gireceğine kim, nasıl karar veriyor?

@Monolova Popüler kültürü sevmemek popüler kültür haline geldi. Çık şimdi işin içinden.
"Popüler kültürü sevmemek popüler kültür haline geldi" diyenler popüler olmaya başladı. Çık şimdi işin içinden 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatorlerin cevaplarina niye herkes like atiyor? Yagcilik için mi yoksa hakli buluyorsunuz diye mi? Moderator olmadan once neden like atmiyordular?

Biliyor musun aynı şeyi bende düşünüyorum moderatörden önce çözümü yazanlar var onlara 1 ila 2 beğeni onlardan sonra moderatör cevaplamış ona 15 - 20 beğeni 😂😂

Sorum şu; eşcinsel ilişki nasıl oluyor? İki penisten hangisinin hangisine gireceğine kim, nasıl karar veriyor?
Sıra sıra oluyordur. Taş kağıt makas yaparlar ve kazanan karar verir. Daha sonra da "Dön sıra bende." gibi cümleler havada uçuşuyordur. (Çok emin konuştum ama eşcinsel falan değilim. :D)

Son düzenleme:
Moderatorlerin cevaplarina niye herkes like atiyor? Yagcilik icin mi yoksa hakli buluyorsunuz diye mi? Moderator olmadan once neden like atmiyordular?
Yetkiyi görünce tatlı gelip beğeni atma isteği geliyor. Sürü psikolojisi de diyebiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı