Sormak isteyip soramadığız sorular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atatürk dinsiz, imamları astırdı, Atatürk şöyle böyle diyen kişiler neden Atatürk ve silah arkadaşlarının kurduğu ülkede mutlu mesut yaşıyor?
Ne alakası var? Şu kafadan çıksanız artık. Ülkeyi sadece Atatürk kurmadı. Savaşı sadece Atatürk vermedi. Ayrıca şuan çoğu kişi mutlu değil. Atatürk yüzünden demiyorum. Yönetim yüzünden.

Ne alakası var? Şu kafadan çıksanız artık. Ülkeyi sadece Atatürk kurmadı. Savaşı sadece Atatürk vermedi. Ayrıca şuan çoğu kişi mutlu değil. Atatürk yüzünden demiyorum. Yönetim yüzünden.
Yanlış okuyup saçma sapan mesajlar yazmayın. Atatürk ve "silah arkadaşları" dedim. Atatürk gibi bir lider var mıydı o dönem? Varsa niye başa getirmediler?

Peki bir penis diğer penisin içine nasıl giriyor? Dune romanındaki "Sandworm"lar gibi açılabiliyor mu?
Ünal Emin Canbay در توییتر Burası karışacak vaziyet alın 😄🎮⚽🔥 Yenilik  ve rekabet adına güzel şeyler oluyor. @Ar7Ege ya yeni takımında başarılar  😎 #Espor #FIFA19 #ProClubs… https://t.co/QDISAesFwe

Yanlış okuyup saçma sapan mesajlar yazmayın. Atatürk ve "silah arkadaşları" dedim. Atatürk gibi bir lider var mıydı o dönem? Varsa niye başa getirmediler?
Sizinle tartışmayacağım. Konu kilit yemesin bizim yüzümüzden. Ayrıca doğru okudum, sadece mesajı yanlış yazdım.

Garip gelebilir ama "Kızlar gerçekten gördüğü her şeyi deliğe sokuyor mu?" (Duş başlığı, duş çeşmesi, salatalık vs.)

Peki bir penis diğer penisin içine nasıl giriyor? Dune romanındaki "sandworm"lar gibi açılabiliyor mu?

@SkyRose anonim olma duygusu.

Hocam bildiğim kadarıyla 40 yaşında biriydiniz. Penis penisin içine girmiyor ki :D neyse fazla konuşmak istemiyorum. Bence eşcinsel erkekler tokuşturarak zevk alıyorlardır. :D ya da neyse :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı