Sorun bende mi?

FURKANarıza68

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 8. sınıfa gidiyorum ve çok stresliyim ve hiç ders çalışmıyorum ona rağmen 150 kişilik denemelerde ilk 10a rahatlıkla giriyorum. Fakat ailem LGS de batıracağımı düşünüyor fen lisesini kazanmassan sanayiye gidersin ve baban ile ben ayrılırız diyorlar. Bu arada buradaki fen lisesi taban puanı 443. içimde ırkçılık birikti maalesef suriyelilere karşı hayatımın 1 ila 2 yılını kiliste geçirdim. Bir yerde Suriye'li görünce ya ona laf atıyorum ya da kavga ediyorum engel olamıyorum kendime bu yüzden bıçaklandığım bile oldu. Sizce ne yapmalıyım bana bir fikir verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun bende mi demişsin evet bence sorun sende çünkü kendini kontrol etmen gerek üstelik benim de ailem LGS de batıracağımı düşünüyordu çok çalıştım aileme kapak oldu güzel bir lise kazandım sende çalışmalısın başka çözümü yok bunun :(
annen baban ayrılırız derken boşanmayı mı kastetti?

Sorun bende mi demişsin evet bence sorun sende çünkü kendini kontrol etmen gerek üstelik benim de ailem LGS de batıracağımı düşünüyordu çok çalıştım aileme kapak oldu güzel bir lise kazandım sende çalışmalısın başka çözümü yok bunun :(
annen baban ayrılırız derken boşanmayı mı kastetti?
Evet.

Bence bu kadar kasmana gerek yok. Ailenin tutumu biraz yanlış geldi. Bu şekilde konuşmaları sınavda gerginliğini arttırır. Düzenli çalışırsan yapasın bence. İlk 10 gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı