Sosyal Adalet Savaşçıları peşimdeler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zırvalamıyorum anlamıyor musunuz? Bu şekilde düşünmeyin artık yeter.

Yeterince ipucu ve şifreli konuşarak söyledim zaten. Siz kendiniz bulun. Ayrıca bu olayı 2 sene önce yapmıştım yarı-bilinçli bir şekilde sanal ortamda ama, 4 ay önceden beri beni rahatsız ediyorlar ve bırakmıyorlar. Sakin nasıl olurum bilemedim.
Anlaşılan sarhoş iken karşı cins ile etkileşime geçtin, bazı elemanlar duydu, şimdi senle uğraşıyolar ?

Saat uygun, buz dolu kovaya sok kafanı biraz kendine gel sonra git uyu. Yarın sabah dışarda yürüyüşe çık enerjini boşalt.

Tam yatacağım bildirim geliyor yahu. Hangi kafa ile yarın 3 müze dolaşacağım bilmiyorum.

Yazar burada kısaca Technopat'ı kastederek Sosyal Adalet Savaşçıları adı altında trol soru sorma peşindedir.

Buna prim vermeyin, sinirlenmemek için kendimi zor tutuyorum, sen bu sitenin başına bela mısın? Açmadığın gereksiz konu kalmadı şimdi ise trollük peşine düşmüşsün.

Hala yönetim kadrosunun buna müdahale etmemesine de anlam vermek güç.

Ailene yolladım. Ayrıca randevu almanda yardımcı olabilir psikolog için.

Anlaşılan sarhoş iken karşı cins ile etkileşime geçtin, bazı elemanlar duydu, şimdi senle uğraşıyolar ?
Hiç bir zaman Alkol, Sigara kullanmadım fakat hormon düzeyi normalden yüksek, aşırı sivilceli bir ergendim 16-17 ve en çokta 15 arası. Etkileşim hmm... Evet olabilir.
Yazar burada kısaca Technopat'ı kastederek Sosyal Adalet Savaşçıları adı altında trol soru sorma peşindedir.

Buna prim vermeyin, sinirlenmemek için kendimi zor tutuyorum, sen bu sitenin başına bela mısın? Açmadığın gereksiz konu kalmadı şimdi ise trollük peşine düşmüşsün.

Hala yönetim kadrosunun buna müdahale etmemesine de anlam vermek güç.
Ya ben troll falan yapmıyorum son derece ciddiyim? Bu şekilde düşünmeyin lütfen. Primci falanda değilim!

Bak Yemin ederim çok ciddiyim ve şaka yapmıyorum.

O zaman Psikologa git. Durumunu hic begenmiyorum.
Ayrica arkadaslar burada bir arkadasimizin paranoyakliga hizla kosmasina seyirci olmak ve desteklemek yerine bu tarz konulari ateslendirmeyelim bence.
Konu kilitlenirse iyi olur gibi.

O zaman Psikologa git. Durumunu hic begenmiyorum.
Ayrica arkadaslar burada bir arkadasimizin paranoyakliga hizla kosmasina seyirci olmak ve desteklemek yerine bu tarz konulari ateslendirmeyelim bence.
Konu kilitlenirse iyi olur gibi.
Hayır kilitlenmesi için biraz erken.

Hiç bir zaman Alkol, Sigara kullanmadım fakat hormon düzeyi normalden yüksek, aşırı sivilceli bir ergendim 16-17 ve en çokta 15 arası. Etkileşim hmm... Evet olabilir.
13 yaşında sakal bırakan ben, bu yaşıma kadar etkileşime geçecek kadar iradesiz olmadım da, bu etkileşim gerçek hayatta oldu sanal ortam ne alaka muhittin abi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı