Sosyal Adalet Savaşçıları peşimdeler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
13 yaşında sakal bırakan ben, bu yaşıma kadar etkileşime geçecek kadar iradesiz olmadım da, bu etkileşim gerçek hayatta oldu sanal ortam ne alaka muhittin abi ?
Ben hiç bir zaman gerçek hayatta öyle bir şey yapmam. Öyle şerefsiz biri değilim ama işte sanalda oldu 2 sene önce.

Ayrıca Borderline olabilir bende. İradesizlikte Borderline hastalığına giren bir şey.

Ya bırakın bildiğin dalga geçiyor işte. Sizde yardım etme çabasındasınız. Aynen sosyal adalet savaşçıları peşindeler kardeşim bekle sen şimdi bittin.

Abi yüz verme kesinlikle trollük peşinde, yani psikolog falan hikaye. Tek derdi siteyi trolleyip aklınca diğer açtığı konularda yediği tepkilere karşılık verme amacında.

@Yol yaptı yol Sen niye duygu sömürüsü yapıyorsun? Bunun daha önce açtığı konuları gördün mü?

Maalesef troll değil arkadaşlar. Kurgulamaktan başka bir şey yapmıyorsun Erdem. 21. yüzyıldayız, ve bu devirde kimse kimseyi öyle çat kapı bulup, zarar veremez.

Erdem madem böyle ciddi ve hayatı bir şey söz konusu ise polise git. Bu hiç aklına gelmedi mi? -Polise gittikten sonra olacaklarda ben sorumlu değilim ha :D-

Sanal ortamdaki yaşadığın sorunları Technopat gibi bir sanal ortamda çözmeye çalışıyorsun... Düşün yani buradakiler sana nasıl çözüm verebilirler? Bir psikologa gitmez farz oldu. İnan bana düşündüklerinin yarısından çoğunu kendi hayal dünyanda yaşıyorsun. Bu yüzden kendinle inanılmaz çelişiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı