Sosyal'in Eski Tadı Yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WoLeRm

Hectopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar, öncelikle selam.
Bugün sizlere acı gerçeği açıklayacağım. Evet acı gerçek.
Sosyal'in eski tadı yok. İşte gerçek bu. Şimdi diyeceksiniz Haziran'da üye olmuşsun. Evet, doğru fakat ben üye olduktan sonra bile çoğu kişi bıraktı. Artık Sosyal'de Rampage, Monster, Power Boost, Casper, Gamepower önerileri gırla geziyor.

Biz üyelere düşen görev ne mi?
Sosyal'i biz kurtaracağız. Çözüm basit, alanında yetkili bir kişi kendine bir ekip toplayacak(5 kişilik). Bu ekip ne işe yarayacak diye sorarsanız?
Diyelim ki biri Rampage önerdi ve siz de meşgulsünüz. Bu sayede ekipten birini etiketleyerek durum çözülebilir. Şimdi de neden grup kuruyorsunuz diye soracaksınız. Şu yüzden; insanlar kimin hangi konuda yetkili olduğunu bilmiyor. Geçen beni teknik destek bölümüne etiketlediler. Dün ise ben @hadwiger hocamı laptop bölümüne etiketledim. Sonuç; o kişiler de başkalarını etiketledi ve gereksiz mesaj oluştu. Benim önerim budur. Yukarıya anket koyuyorum. Oy çokluğu ile kara vereceğiz.

Sosyal elden gidiyor arkadaşlar. Biz demezsek kim diyecek dur diye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm basit, alanında yetkili bir kişi kendine bir ekip toplayacak(5 kişilik).
Böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum. Bu tür gruplaşmalar her zaman sıkıntı çıkarttı ve çıkartacak. Kimse yanlış anlamasın fakat bu tür durumlar olduğunda o grubun içindeki kişiler daha üstün görülüyor. Bunlara ek olarak o grup birini linçliyorsa herkes linçliyor gibi gibi birçok sıkıntı.

Diğer moderatör arkadaşlarım ne der bilemem fakat ben bu duruma karşıyım.

Biraz gülüp geleyim. Önerinizi bilinçli yapın kardeşim siz de? Birisi dandik ürün önerdi diye yapmadığınızı bırakmıyorsunuz, doğru düzgün uyarsanız bu saçmalıklar olmayacak bile.
Bu tür gruplaşmalar her zaman sıkıntı çıkarttı ve çıkartacak.
Bir yerde görmüştüm zamanında, linç ekibi vardı, kendi aralarında link paylaşıp birilerini linç ediyorlardı.

Alınmayın fakat çok uçuk bir fikir gibi geliyor. Eski tadı olmayabilir ama başka yöntemler bulmak daha mantıklı.

Genelde uçuk fikir üretiyorum. Bu da benim ilginçliğim.

Biraz gülüp geleyim. Önerinizi bilinçli yapın kardeşim siz de? Birisi dandik ürün önerdi diye yapmadığınızı bırakmıyorsunuz, doğru düzgün uyarsanız bu saçmalıklar olmayacak bile.

Bir yerde görmüştüm zamanında, linç ekibi vardı, kendi aralarında link paylaşıp birilerini linç ediyorlardı.

Hocam anlamıyorlar. Sabah sabah Casper fanboyuna denk geldik. @Samotne Ciasteczka hocam da vardı. Benim sinirler attı. Sonuç olarak konuyu açtım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı