Sosyal Medya Düzenlemesi?

Adharkem+

Centipat
Yer
Earth-X
Daha fazla  
Şimdi ne olacak hiçbir şey anlamadım. Bu yasayı bana anlatabilecek biri var mı? Bizi hep izleyecekler mi? VPN ile bu yasadan kurtulabilir miyiz? VPN yasak mı? Haber sayfaları tek cümleyi 10 sayfaya dağıttığından dolayı hiçbir şey anlayamadım.

VPN yasak değil 1milyon üzeri kullanıcısı olan sosyal ağları ilgilendiriyor şu videdoa daha iyi anlarsın :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olması gereken bu zaten. Zamanında Youtube Atatürk'le ilgili hakaret içeren videoyu kaldırmadığı için kapanmıştı. Gelişmiş ülkelerin çoğunda var ve Türkiye'de de olması gerekiyor.

Son düzenleme:
Tehlikeli bir madde göremedim. Bir şey mi kaçırdım?

Videoyu 1dk izlemem yeterli oldu diyebilirim :D. Bu kurallar bence kimseye bir şey söylenmesin diye geldi. Örnek veriyorum bir haber sitesinde Hazine ve Maliye Bakanı'na karşın bir şey söylenirse(Ekonomi kötü vb.) o haber silinecek. Yavaş yavaş İran'a dönüşüyoruz gibi geliyor bana.

Bu yasada amaç hakaret eden, tehdit eden insanları hızlıca tespit edip müdahale etmek.

Aklıma şu takıldı;

Tehdit edecek, sövecek insan Viyana üzerinden sunucu kiralayıp oraya VPN kurar. Buradan rahat rahat sövmeye, taciz etmeye, tehdit etmeye devam eder. Üstelik bilgisi burada olmayacaktır.

Buna karşı alınmış bir önlem göremiyorum.

Trump'ı bile bir tarafına takmayan Twitter burada nasıl ofis açacak veya Türkiye'nin pazar payı bu kadar büyük mü ?
Sanmıyorum, Paypal örneğinde olduğu gibi adam karına bakar. Karı varsa denileni yapar, yoksa dükkanı kapatıp gider.

Amaç şuymuş ben sana ana avrat söversem beni daha kolay bulacaklarmış. Sanki önceden bulamıyorlardı. Asıl amaç belli zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı