Sosyal medya kapanacak mı?

Sosyal media kapanacak mı ?

• Evet

Oy: 4 8,2%
  • Saçmalama olur mu öyle şey

Oy: 45 91,8%

• Oy verenlerin toplamı
    49
  • Anket kapandı .

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Sosyal medya kapanacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Canımızı almadıkları kaldı. Alın da bitsin bu tatava.

Ulan ölmeden şu ülke bir yoluna girsin, herkesin yüzü gülsün, mutlu olsun. Vallaha sabahlara kadar içerek kutlayacağım.

Seni kimse silemez prenses.

Kapanmayacak, sadece "denetleneceğiz".
Her mesajımı yazışımda korkacaksam ne anlamı var sosyal medyanın? Birilerini övmekten başka bir işe yaramaz. Düşünce özgürlüğü diye bir şey kalmadı ülkede. İktidarın sevmediği şekilde mi düşünüyorsun? Bam müebbet hapis.

Kapanmayacak ama temsilci yani sosyal medya şirketleri gelip Türkiye'ye ofis açıcaklar anladığım kadarıyla.

Her mesajımı yazışımda korkacaksam ne anlamı var sosyal medyanın? Birilerini övmekten başka bir işe yaramaz. Düşünce özgürlüğü diye bir şey kalmadı ülkede. İktidarın sevmediği şekilde mi düşünüyorsun? Bam müebbet hapis.
Ben iktidar yanlısı değilim, sadece soruya cevap verdim bende bu "kısıtlama" muhabbetini tamamen saçmalık buluyorum.

Bu kararları neden eleştiriyorlar ki? Adamlar denetleme yapıyor yapmasın mı? Twitter kötü bir yer olmasın diye denetleyecekler. Bazen yanlış haberler çok çabuk yayılıyor engellemiş olurlar. Eskiden deliler mahallede bağırırdı şimdi sosyal medyada bağırıyor.

Yasalarda suç sayılan herşey sosyal medya içinde de suç sayılacak. Denetleme gelmesi gerekiyordu. Denetleyecez diye berbat ediceklerini düşünmüyorum açıkçası. Herhangi bir şikayeti 48 saat içinde geri dönüş yapmak durumunda kalıcaklar.

Geri
Yukarı