Sosyal medya kapanacak mı?

Sosyal media kapanacak mı ?

• Evet

Oy: 4 8,2%
  • Saçmalama olur mu öyle şey

Oy: 45 91,8%

• Oy verenlerin toplamı
    49
  • Anket kapandı .
Bana kalırsa komple kapatılsın. Sosyal medyada yüklenen her resim söylenen her söz nereye kaydediliyor? Ne amaç için kullanılıyor? Herkes "Amaaan! Benim verilerini ne yapacak Amerika, Çin, Rusya?" diyor. Kimse oralı bile değil. Denetleme gelmesine karşı değilim. Millet birbirine neler diyor. Bu söylediğim siyasi olarak değil. Millet birbirini tehdit ediyor. Küfür edilmedik aile ferdi kalmıyor. Denetlesinlerde kurtulalım şunlardan.

Bana kalırsa komple kapatılsın. Sosyal medyada yüklenen her resim söylenen her söz nereye kaydediliyor? Ne amaç için kullanılıyor? Herkes "Amaaan! Benim verilerini ne yapacak Amerika, Çin, Rusya?" Diyor. Kimse oralı bile değil. Denetleme gelmesine karşı değilim. Millet birbirine neler diyor. Bu söylediğim siyasi olarak değil. Millet birbirini tehdit ediyor. Küfür edilmedik aile ferdi kalmıyor. Denetlesinlerde kurtulalım şunlardan.

Komple kapatılsın mı? Yaşadağınız devrin farkında değilsiniz sanırım.

Ofis açan sosyal medya mecraları için öyle yükümlülükler getirip öyle cezalar kesecekler ki ya Vikipedi'nin başına gelenler onlarında başına gelecek ya da devletin kestiği cezalardan bunalan mecralar kendileri geri çekilecekler.

Sosyal medya bitsin sıra forumlara da gelecek. Artık konuşmak, yazmak, görüş bildirmek, düşünmek yasak olacak herhalde. Sonra ne yapacaklar? Daha neyi kısıtlayacaklar?
Yavaş yavaş gidiyorlar, tepki çok olursa vazgeçiyorlar ama geçici olarak.

Geri
Yukarı