Sosyal Medya Sansürü Neden Çıkarılıyor?

Sansür diye bir şey yok o işine gelmeyenlerin söylemi. Bu düzenlemeyle yalan haberler engellenecek.
İktidarın beğenmediği her şey yalan, her şey terör zaten.
Oysa yalan, çamur medyanın, trollerin tek bildiği dil. İnsanları yalanlarla hedef haline getirip toplumu, mahkemeleri bile etkiliyorlar.

Ya şimdi Twitter tarafından 7k troll hesapları kapatılanlar gelip burada muhalefet yalan söylüyor trolleri gidiyor falan demesin. Kimin ne olduğu kimin adının Yeliz olup olmadığı ortada. Çok net bir şekilde istedikleri gibi kullanacaklar.

İktidarın beğenmediği her şey yalan, her şey terör zaten.
Oysa yalan, çamur medyanın, trollerin tek bildiği dil. İnsanları yalanlarla hedef haline getirip toplumu, mahkemeleri bile etkiliyorlar.
15 temmuzda köşe bucak saklananlar çıkıp tankların önüne durduk diyor. Bu milletin aklıyla alay etmektir. Bu daha içlerinde en masum olan yalan. İnsanlar bunların yalanlarından milli değerlere saygısını yitiriyor.

Birçok nedeni var işlerine geleni kullanacaklar en son stalk cezası geliyor diye duymuştum. Geçmişte attıkları kirli twittleri insanlar gün yüzünü çıkartınca rezil oluyorlar onun için geliyor diye tahmin ediyorum ben.

1653991088445.png

Evet mesela çok güzel yasa. Yasa gelmeden böyleyse gelmiş halini siz düşünün...

Medya ellerinde zaten, sosyal medyayla muhalif kesimin sesini tamamen kısacaklar bu kadar basit. Yalan haber olayı hikaye şeffaf yapacaklarsa ne mutlu ama şeffaf olmayacağını herkes biliyor öyle olsa kendi televizyon kanallarını kapatırlardı. Fox TV'ye bardak fırlattı diye ceza kesen sistemden bahsediyoruz burada.

Geri
Yukarı