Sosyal Medya Temsilcisi

Makaleler
1
Yer
Kâinat
Arkadaşlar Sosyal medya temsilcisi adlı bir iş ilanı gördüm. Bizim burada olduğu için başvurdum. 16-25 yaş arası aranıyordu. Muhtemelen bilmeyenlere öğretecekler fakat benim zaten bu konular hakkında biraz bilgim var. Sizce nasıl bir meslektir? Neler yapar? Aydınlatırsanız sevinirim.

Geçen gün haberleri izlediysen ne olduğunu öğrenebilirdin.
Bir kişinin sosyal medya hesaplarını tanıtma, ilişkileri oradan sağlama, iletilen mesajları düzenleme inceleme ve kişiye bildirme, reklamını yapma vb. işleri kişinin yerine yapma görevidir.

İşim gücüm yok evet. 2000 TL maaş yazıyor, ve yaşım daha 17.

Yazana bakiyorsun demek.
Peki sana isi verecek olan kisi/sirket agziyla konusayim.
Tecrübeniz? Sosyal medya takipi sayiniz? XXX platformuna hakimiyetiniz vb sorular...

Ehhh sizin bu sorulara vereceginiz cevaplar dahilinde maasiniz belirlenir.
Maasiniz = Internet Köleligi.

Denemesi bedava durmayin ise basvurup kabul edin.
Bu konularda kendime güvenen biri olarak size söyleyeyim, sizin ögreneceginizi ben unuttum. :)

Yazana bakiyorsun demek.
Peki sana isi verecek olan kisi/sirket agziyla konusayim.
Tecrübeniz? Sosyal medya takipi sayiniz? XXX platformuna hakimiyetiniz vb sorular...

Ehhh sizin bu sorulara vereceginiz cevaplar dahilinde maasiniz belirlenir.
Maasiniz = Internet Köleligi.

Denemesi bedava durmayin ise basvurup kabul edin.
Bu konularda kendime güvenen biri olarak size söyleyeyim, sizin ögreneceginizi ben unuttum. :)

Bilgilendirme için teşekkür ederim Mr.Che. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı