Sosyal medya ve kamera için Samsung alınır mı?

Bütçe
2500-3000₺

Bertug Tosun

Hectopat
Daha fazla  
Şu anki cihazım Redmi Note 8. sosyal medyada gezerken ısınıyor; film, dizi, video izlerken ısınıyor. Kamera olarak memnun değilim 48MP modu görüntüleri çamur gibi çekiyor. MIUI güncellemeleri yüzünden de ya pil sıkıntısı çekiyorum ya da yazılım sıkıntısı. Bu yüzden Samsung markasına geri geçmek istiyorum. İşlemci olarak Exynos çoğu kişi tarafından kötüleniyor ancak ben Minecraft dışında oyun oynamıyorum. A51 gibi telefonlara baktığım zaman beni memnun eder gibi duruyorlar. Maksimum bütçem: 2500-3000₺ arası. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki cihazım Redmi Note 8. sosyal medyada gezerken ısınıyor; film, dizi, video izlerken ısınıyor. Kamera olarak memnun değilim 48MP modu görüntüleri çamur gibi çekiyor. MIUI güncellemeleri yüzünden de ya pil sıkıntısı çekiyorum ya da yazılım sıkıntısı. Bu yüzden Samsung markasına geri geçmek istiyorum. İşlemci olarak Exynos çoğu kişi tarafından kötüleniyor ancak ben Minecraft dışında oyun oynamıyorum. A51 gibi telefonlara baktığım zaman beni memnun eder gibi duruyorlar. Maksimum bütçem: 2500-3000₺ arası. Önerilerinizi bekliyorum.

M31s öneririm.

Sosyal medyada aktifsen ve bundan para kazanıyorsan iPhone almalısın bu belli bir şey. Ama bu fiyat bandında çok zor. Samsung Galaxy m seisi (özellikle M31s) a serisinden daha iyidir fakat sadece internette satılır. Hepsiburada'dan alabilirsin mesela, güveilirdir. Yine de bir araştır ve a serisi ile m serisini karşılaştır.

Xiaomi Note 8 Pro Mükemmel hiçbir sorununu yaşamadım. Kamerası da mükemmel.

O paraya alacağın Samsung'un kamerasının daha kötü olacağını düşünüyorum. İyi kamera istiyorsan iPhone tercih etmelisin.

Sosyal medyada aktifsen ve bundan para kazanıyorsan iPhone almalısın bu belli bir şey. Ama bu fiyat bandında çok zor. Samsung Galaxy m seisi (özellikle M31s) a serisinden daha iyidir fakat sadece internette satılır. Hepsiburada'dan alabilirsin mesela, güveilirdir. Yine de bir araştır ve a serisi ile m serisini karşılaştır.

Kamera sosyal medya için değil. Normal çekeceğim ve galerimde duracak. Cidden daha mı kötü olur yoksa iyi mi? IPhone'a paramda yetse alamam. Çok fazla APK kullanıyorum ve Android'in özgürlüğünü seviyorum.
Xiaomi Note 8 Pro mükemmel hiçbir sorununu yaşamadım. Kamerası da mükemmel.

Normal Note 8 keşke öyle olsa.

Değiştireceğine değmesini istiyorsan sınıf atlatman lazım. Orta sınıftan orta sınıfa geçmek mantıklı değil.

Samsung Note 10 var aslında aklımda ancak bi' stoğa geliyor sonra direkt bitiyor. Yoksa aklımda Note serisi vardı.
Isınma sorununu ROM atarak çözebilirsin.

Exynos gerçekten kötü. Her 2 ayda bir sıfırlıyorum telefonu.

Garantisi devam ediyor o yüzden yazılımını ellemiyorum.

O paraya alacağın Samsung'un kamerasının daha kötü olacağını düşünüyorum. İyi kamera istiyorsan iPhone tercih etmelisin.
Bu paraya alacağı Samsung modellerinin kamerası Xiaomi Note 8 modelinden daha iyi. Xiaomi'nin amiral gemisi donanımlı 108 MP olan kameraları M51 ile bile baş edemiyor. Xiaomi kamera tarafında Samsung'a yanaşamaz bile.

Sosyal medya için Iphone kameraları daha uygun. Bu fiyata güncel Iphone modeli yok. Iphone 6S ve 7 modelleri 3000 TL üstü fiyatlara satılıyor. Bu kadar eski, bataryası kötü, ekranı artık günümüz standartlarını karşılamayan cihazlara bu paraları vermek doğru değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı