Sosyal Medyanın Yasaklanması Hakkında

Arkadaşın İktidara hazreti reis demesinin sebebi bazı insanların onu çok yüce birisi gibi görmesi yani dinle dalga geçmek için falan değil.
Yüce gibi görenlerin aklında sorun var, başka diyecek bir şeyim yok onlar için. Desteklersin, seversin anlarımda abartılmaması gerekir. Sonra böyle dalga konusu olursun.

Ekonomi çöker : Youtube kapatalım.
Ülkenin içine edersin : İnstagram kapatalım.
Millet parasızlıktan ölüyor : Netflix kapatalım.

Ekonomi çöker : Youtube kapatalım.
Ülkenin içine edersin : İnstagram kapatalım.
Millet parasızlıktan ölüyor : Netflix kapatalım.
Ülkenin nerelerden nereye geldiğini bilmediğin için şu anki halimizin, ülkenin içine edilmiş hali olarak düşünmen normal tabi.

Siz bu kafayla gittiğiniz sürece hiçbir yere varamazsınız. Ben gidipte senin desteklediğin kişiye takma ad takıpta burada paylaşım yapıyor muyum? Sen gelipte neden benim dini değerlerimle alay eder gibi Hazreti sıfatını sıradan bir insan için kullanıyorsun?
Yanlışın var arkadaş senin dininle alay etmiyor sadece sen o şekilde görmek istiyorsan arkadaşın suçu değil. Başımızdaki kisinin sadece kendisinin saçma sapan kararlar verdiğini "hazreti" sıfatı ile vurguluyor olay bu.

Yanlışın var arkadaş senin dininle alay etmiyor sadece sen o şekilde görmek istiyorsan arkadaşın suçu değil. Başımızdaki kisinin sadece kendisinin saçma sapan kararlar verdiğini "hazreti" sıfatı ile vurguluyor olay bu.
Sen ne anlatmaya çalışıyorsun? Kullanacak başka sıfat mı kalmadı? Hazreti sıfatını kullanmadan da yanlış kararlar verdiğini vurgulayabilir.

Eğer malum parazitten kurtulur adaleti tekrar oturtursak
Bunu için öncelikle sağlam bir muhalif lider olması gerekiyor. Sen vaat edeceklerinin yanı sıra kendine göre iktidarı sadece şunu yaptılar, şunu çaldılar gibi eleştirmeler ile biraz zor. Ben İzmir de yaşıyorum ve belediyelerde ne haltlar dönüyor ben biliyorum. Her seferinde yapılan muhalefet aynı bir şey konuşuluyor ama hep balon bir konuşma. Daha güçlü bir rakip olsaydı o zaman daha güçlü rekabet olabilirdi. Hepimiz için hayırlısı olması dileğiyle.

Yanlış anlama ama kıçında donun yok hala savunuyorsun adamları.
Eğer bir şeyi beğenmiyorsan neden beğenmediğini düzgün bir şekilde açıkla ki ona çözüm getirilebilsin. Getiren yoksa da yerine çözüm getirebilecek biri getirilsin. Senin bu yazdıklarınla hiçbir yere varılmaz. Ayrıca "kıçında donun yok" dediğin kişinin ne kadar mal varlığı olduğundan haberin var mı?
Evet vurgulayabilir fakat bu onun tercihi.
Onun tercihi, benim değerlerimle alay edebilme hakkını vermiyor ona.

Ya şimdi her iki tarafdanda nefret ediyorum neden 2000 yılını bilen bilir millet ilaç sırası falan bekliyordu İstanbul ayıptır b*k götürüyordu sonra hadi akp geçti yaptı bir şeyler falan sonra ilerleme durdu hocam 11 yıldan beri şu şehre bir halt yapmıyorlar ve herkes bunun suçunu birbirine atıyor para yemek dışında hiçbir şey yapmıyorlar aynı şey yönetim içinde geçerli 20 yıldır adam akıllı bir şey yapmıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı