Sosyalde neden erkeklerin yarısı kız PP'si kullanıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cevap basit. Abaza dediğimiz karı-kız peşinde koşan erkeklerden 3-5 bir şey koparmak. Yıllar önce oyun piyasası gelişmemişken de bu tipler MSN'de kontör isterdi.
Ne?! Ne alaka dostum? Buradan kim ne koparacak Allah aşkına? İnsanlar canları öyle istediği için koyuyor. Her profiline kız koyan senin tabirinle "avcı" mı oluyor? Nasıl bir mantık nasıl bir hipotez anlamadım gitti.

Ne?! Ne alaka dostum? Buradan kim ne koparak Allah aşkına? İnsanlar canları öyle istediği için koyuyor. Her profiline kız koyan senin tabirinle "avcı" mı oluyor? Nasıl bir mantık nasıl bir hipotez anlamadım gitti.
Karşı cinse ilgi duyan her erkek kız pp yapabilir bana göre.

"Kullananların yarısı erkek." dememiş zaten, "Erkeklerin yarısı kullanıyor." demiş.
Tamam dostum yine aynı şeye çıkıyor, erkek olduklarını nereden biliyor dedim bende, yazıyor mu üstünde 'bu kişi erkektir' diye? Kız da var forumda elbet.

Tamam dostum yine aynı şeye çıkıyor, erkek olduklarını nereden biliyor dedim bende, yazıyor mu üstünde 'bu kişi erkektir' diye? Kız da var forumda elbet.
İnsanların profillerinde hakkında diye bir kısım var orada cinsiyetleri yazıyor.

@OnurOğuz Sen olayı çok fesat yorumlamışsın. Gerçeğe dayanmayan, sözde tespit diye hipotez öne sürmemeni öneriyorum. Bir mesaj yazarken düşünelim lütfen. :)

Benim için soru yok bence göze güzel geliyor.

Ne?! Ne alaka dostum? Buradan kim ne koparacak Allah aşkına? İnsanlar canları öyle istediği için koyuyor. Her profiline kız koyan senin tabirinle "avcı" mı oluyor? Nasıl bir mantık nasıl bir hipotez anlamadım gitti.
Hepsi olarak değil tabi ki. Her kız resmi koyan avcı demiyorum. Fakat sosyal medyada gördüğümüz örnekler üzerinden konuşuyorum. Sırf LoL'de elo atlatmak için bile kız profili oluşturan var. Ama dediğim gibi hepsi aynı değil.

Sen olayı çok fesat yorumlamışsın. Gerçeğe dayanmayan, sözde tespit diye hipotez öne sürmemeni öneriyorum.
Fesatlık ile ne alakası var? Ben PP'sine kız resimi koyan erkeklere "ipne" demiyorum sadece merak etmiştim neden yaptıklarını ve karşıda değilim. Yanlı algı oluşturmayın.

Fesatlık ile ne alakası var? Ben PP'sine kız resimi koyan erkeklere "ipne" demiyorum sadece merak etmiştim neden yaptıklarını ve karşıda değilim. Yanlı algı oluşturmayın.
Sana demedim. Telefondan alıntı koyamadım, şimdi düzelttim. Yanlış anlaşılma için özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı