Sosyal'de yaptığınız en sinir bozucu hareket

Monster ile ilgili gönderilerde; "Moruk Monster alma leyn bozuluyo çöp." diyenler. Ayrıca en ama en sinir olduğum:
Başlık: X marka laptopu alacağım
Konu: Ben gezen birisiyim bilgisayar toplayamam.
+XXXX bütçe laptop önerisi
- Bütçenizi 541321543TL artırısanız XXXX model laptopu alabilirsiniz.
Bana da geçen sene çok oldu bunlar. 😂 Aldım da laptop kurtuldum. 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
ED4C1807-6283-4D89-B4AE-9DAA0842B388.jpeg

@BilgisayarKurdu Handsome trollük olsun diye sana kızgın sürat atmıştır diye tatmin ediyorum, aldırış etme bu kadar. Dediğin ifadeleri atan bir sürü kişi alakasız konulara bana da çok atıyordular. Bir tane örnek göstereyim site MuX diye biri var mesela ben aylar önce araba markaları hangi ülkeye ait diye mesaj atmıştım arkadaşa yardımcı olmak için sadece bu dediğimi yapmıştım başka hiçbir şey yazmadım baktım bana kızgın surat atmış, ben de şaşırdım aynı konuya onu etiketledim hayırdır dedim amacın ne niye alakasız alakasız kızgın surat atıyorsun dedim bir daha kızgın surat attı. Bu dediğin gibi maalesef sitede bir sürü kişi var böyle.
@Handsome Reis Bunları derken seni kastetmiyorum, trollük olsun diye kızgın surat attın öyle tatmin ediyorum, haksız mıyım?

Bence bu yapılan ne trolluk ne de komik. Benim için bana atılan emojilerin bir degeri yok ama bunu önemseyen insanlar olabilir. Bu gayet normal çünkü insanlar ona bir değer gösterip, onun fikrine karşı bir fikir sunuyor. Biri gelip alakasız yerde zart diye kızgın atarsa, kişi "nerede yanlış yaptim" diye kafasına takabilir. Herkes sizin gibi (katı düşünceli, kendi bildiğini en doğru kabul eden) olmayabilir. Öz eleştiri yapıp kendini geliştirmeye, yanlışlarını düzeltmeye çalışan insanlar da olabilir.

Buradaki emojilerin her birinin anlamı var. Kızgın suratinda bir anlamı var. Böyle işlerle yabana atılacak bir emoji olduğunu düşünmüyorum.

Şimdi de bana kızgın atarsanız normal karşılarım. Yazdıklarım hoşunuza gitmeyebilir belki. Hatta bana katılmadığınız noktaları da yazarsanız sevinirim. Şimdiye kadar size yapılan ithamlardan hep bir emoji atip cevap vermediğinizi gördüm. Belki olmuştur, gormemisimdir.

Son düzenleme:
Şimdiye kadar size yapılan ithamlardan hep bir emoji atip cevap vermediğinizi gördüm. Belki olmuştur, gormemisimdir.
Eğer bu bana ise konuların linklerini atın, beraber okuyalım.

Herkes sizin gibi (katı düşünceli, kendi bildiğini en doğru kabul eden) olmayabilir. Öz eleştiri yapıp kendini geliştirmeye, yanlışlarını düzeltmeye çalışan insanlar da olabilir.
Referans? Özeleştiri yapıp kendimizi geliştirmediğimizi nerden biliyorsun.
Daha dün açılmış konu, adamla farklı görüşlere sahibiz, tartışırken birbirimizi beğenip, farklı bakış açılarını yansıtıyoruz. @FCLivorno İle baya hararetli tartışmalarımız var, görüşlerimiz zıt ama birbirimizi okuyup beğeniyoruz.

Bence bu yapılan ne trolluk ne de komik. Benim için bana atılan emojilerin bir degeri yok ama bunu önemseyen insanlar olabilir. Bu gayet normal çünkü insanlar ona bir değer gösterip, onun fikrine karşı bir fikir sunuyor. Biri gelip alakasız yerde zart diye kızgın atarsa, kişi "nerede yanlış yaptim" diye kafasına takabilir.
Adamın kızgın surat attığı konu, konu dışı bölümünde ve herhangi özel bir şey belirtmiyor. Fikirle ne ilgisi var.

@Göklerden Gelen Kod İthamlarımdan hiç biri size değildi. O yüzden üstünüze alınıp yazdıklarınıza cevap vermeyeceğim. Şunlara kisa bir cevap vereceğim, konu fazla dağılmasın diye.
Referans? Özeleştiri yapıp kendimizi geliştirmediğimizi nerden biliyorsun.
Bir konuda @Handsome Reis bunu ima eden bir yazı paylaşmıştı. Su an bulup atamam ama bulduğumda atarım.

Adamın kızgın surat attığı konu, konu dışı bölümünde ve herhangi özel bir şey belirtmiyor. Fikirle ne ilgisi var
Her attığı kızgına yanlış demiyorum. Yersiz atilanlardan bahsediyorum. Hatta bunun yüzünden ceza almıştı sanirsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı