Sosyaldeki saçma başlıkları yazalım

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan oyunu açılmayan kişi de olabilir. Oyunum açılmıyor diyor ve konu mesajında oyunun korsan olduğunu belirtiyor, ardından başlığa korsan damgası yiyor, moderatör cevabını verip konuyu kitliyor.

Haksız yere VAC ban yedim.
Bir süre sonra bir ara hile açmıştım, arkadaşıma vermiştim o açmış, internet kafede hile olan bilgisayarda oynamıştım, Wallhack hile sayılmıyor sanıyordum gibi şeyler yazar konu sahibi.
"Programlamaya nasıl başlarım?"
Son 1 haftadır çok gelmiyor ama bir aralar her gün 1-2 tane açılıyordu.
Tam ben yazacaktım.

Çok var ama bana göre en saçma olanları virüs konuları. Çünkü ben yıllarca PC kullandım ve hiç bir virüs programı kullanmadığım halde, her hangi bir virüs belası ile karşılaşmadım. Sadece bir kez başıma gelmişti. Elimde yeni laptopum var. Onda bile virüs programı yok. Bilmiyorum insanlar nasıl bulaştırıyor, bu bana saçma geliyor. Her gün çok fazla açılıyor bu tür konulardan. Üstelik "Fullprogramlarindir" sitesinden indiriyorum programları. Virüslü dedikleri siteden... Yüklediğim tek şey SystemCare. Bu da virüs programı değil zaten.

Bu konu pek bilinmiyor ama master olabilir 🤣

"Çatır Çatır Korsan Kullanıyorum"

Ben korsan ile ilgili bir başlıkta "korsan oyun bir çok kez indirdim, hiçbir şekilde virüs bulaşmamıştı" temalı bir yorum atmıştım, daha sonra korsana teşvik ten ceza yedim. Elemanlar "öyle böyle bir korsan kullanıyorum var ya..." temalı konular açıyor, hiçbir sıkıntı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı