Sosyal'e bir süre ara veriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Motionless IN White daha 5 ayda 7500 mesaj sayısını bile yakalamışsın daha ne diyebilirim, Sosyal zaten senin gibi insanlar sayesinde ayakta kalıyor. Sosyal'deki yeni üyeler diğerlerini gömmek için zaman kolluyorlar bu bir gerçek. Çürüklerden beraber kurtulalım, gel aşağıya canına kıyma 😅
Biraz meydanı bırakmak istiyorum, bakalım sözde bilgili arkadaşlar nasıl öneriler yapacak. Tabii öneri yapabilecekler mi o da meçhul :) Kısa bir süre sonra eskisi gibi olurum diye tahmin ediyorum :kalp:

@Rauxer Düzgün konular görür isem öneri yapacağım, yahut önerimi yapıp aradan çıkacağım. Hiç uğraşmadan belki işe yarar :)
Mantıklı. Zaten önerilerde amaç konu sahibine en iyi öneriyi yapmak. Karar konu sahibinin. Ancak bazen böyle tatsız olaylar olabiliyor. Öneriyi yapıp çekilmek en iyisi.

@Rauxer Düzgün konular görür isem öneri yapacağım, yahut önerimi yapıp aradan çıkacağım. Hiç uğraşmadan belki işe yarar :)
Şimdiden bozulmalar başladı, newler sistem öneriyor :(.
1587453659766.png

RTX 2070'e Frisby PSU ve kasa önerecek kadar, kötüler yani.

Sistem benim önerim değil, başka konudan birisi önerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiden bozulmalar başladı, yeniler sistem öneriyor :(.
Eki Görüntüle 541617
RTX 2070'e Frisby PSU ve kasa önerecek kadar, kötüler yani.
RTX 2070 gibi güçlü bir karta i3 9100F koymazsın ya.. Hadi onu geçtim, 4000 TL'ye daha iyi bir kart alınabiliyor. Zaten diğer bileşenler hakkında konuşmaya gerek yok, parayı çöpe atacak başka şeyler de mevcut.

Yeni üyelerin tek amacı 1 mesajı 6'ya bölmek, ya da konu hakkında bilgi sahibi olmayıp boş boş mesaj yazmak, sizin gibiler lazım bize, yeni üyeler değil :(.
10 Nisanda kaydolup 10 gün içinde 544 mesajının olması ironik açıkçası....

@Motionless IN White Sırf bir kişi için bence bırakmayın. Bence önerilerinize devam edin. Birçok insana yardımcı oldunuz ve bence devam etmelisiniz.
Düzgün insanlara yardımcı olacağım. Diğer türlü sadece önerimi yapar geçerim gibi duruyor, tabii bir süre yeni üyelerin önerilerini de görmek istiyorum :)

10 Nisanda kaydolup 10 gün içinde 544 mesajının olması ironik açıkçası....
Size göre ironik, bence normal bir durum, ki burada aslında eski bir üyeyim, fakat ben de milletten ters cevaplar alınca, utançtan hesabımı kapatmak zorunda kaldım, ki insanlara sonuna kadar yardımcı olmaya çalışıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı